Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Baristas ir tie cilvēki, kuri zina visu par un ap kafiju un noteikti spēs pagatavot saviem klientiem tieši to, ko sirds kāro. Lai savu dienu uzsāktu mundri un vitāli, lielākā daļa pasaules iedzīvotāju savu rītu sāk ar kafijas tasi. Starp daudzajām kafijas šķirnēm, vispopulārākās ir Arabica pupiņas, turklāt, no kafijas tiek gatavoti arī dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi. Kafijas pagatavošanas veidi un tās dzeršanas rituāli visā pasaulē ir atšķirīgi, kas iesakņojušies tautu mentalitātē un tradīcijās. Latvijā izplatītākie kafijas gatavošanas veidi ir ļoti vienkārši – vai nu kafijas automātā, vai ar apliešanas metodi. Teju jebkurā mājsaimniecībā atradīsim kādu kafijas mīļotāju.

KĀ ATRAST PIEMĒROTĀKO KAFIJAS AUTOMĀTU?

Plašais kafijas pagatavošanas iespēju klāsts liecina par to, cik dažādi ir kafijas baudīšanas rituāli visā pasaulē – itāļu kanniņas, franču preces, turku kausiņi, taču, tik pat lieliska alternatīva kafijas pagatavošanai ir dažādu funkciju kafijas automāti. Lielā daļā mūsdienīgo kafijas automātu, kafijas pupiņas tiek maltas automātiski, tieši pirms dzēriena gatavošanas. Ja vēlaties mazu, klusu, bet spējīgu kafijas pagatavošanas ierīci, iesakām izvēlēties kapsulu automātus, kuri pagatavos smaržīgu un gardu dzērienu mazāk kā minūtes laikā(ieskaties vairāk te – kvalitatīva kafija). Protams, nevajag aizmirst klasiskās vērtības – kafijas automātus ar filtru un espresso pagatavošanas mašīnas, kuras izvēlas klasisku vērtību cienītāji.

VAI SAPLĪSUŠUS KAFIJAS AUTOMĀTUS VAR SALABOT?

Visā pasaulē bez kafijas automāta nav iedomājams virtuves iekārtojums. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Lielisks pakalpojums ir arī kafijas automātu noma, kas būs labs palīgs saviesīgu pasākumu un banketu rīkošanai, kurā plānots būt vairāk par pāris viesiem.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *