Kvalitatīvi, Latvijā ražoti kokapstrādes rezultātā radīti produkti ir ļoti novērtēta prece ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Moderni, kvalitatīvi, starptautiskā tirgū konkurētspējīgi produkti, kas ražoti Latvijā no Latvijas mežos augušiem materiāliem, ir viena no lielākajām eksporta precēm. Pēdējos gados, arī Latvijā populāri ir kļuvuši dažāda veida izstrādājumi no koka, ko var izmantot apkārtnes, pagalma, dārza un sētas labiekārtošanā. Katram kārtīgam mājas sargam ir nepieciešama sava būda, bērniem rotaļu laukums, kurā spēlēties saulainās vasaras dienās, pirts, kur relaksēties pēc darba dienas vai, piemēram, baļļa, kurā nesteidzīgi baudīt atpūtu. Sev nepieciešamās šāda veida preces nav tālu jāmeklē, jo tiek ražotas te pat Latvijā.

KAS IEKĻAUTS BĒRNU LAUKUMU KOMPLEKTĀCIJĀ?

Ar vien vairāk privātmāju īpašnieki izvēlas savos pagalmos ierīkot bērnu rotaļu laukumus. Visi ražotie rotaļu laukumi atbilst drošības noteikumiem un tiek veidoti pēc klienta vēlmēm. Attiecīgi – to, kā izskatīsies rotaļu laukums, nosaka pats pasūtījuma veicējs. Vizuālajam noformējumam iespējams izvēlēties dažādus individuālus risinājumus. Cena ir atkarīga no rotaļu laukuma komplektācijas(ieskaties vairāk te – bioloģiskā kanalizācija). Cenas ir dažādas – sākot no tūkstoš eiro, līdz pat diviem ar pusi. Smilšu kastes, dažādas šūpoles, slidkalniņi, rāpšanās sienas un atrakcijas pēc īpaša pasūtījum – šo visu ir iespējams iekļaut laukuma komplektācijā. Viss pasūtījums tiek veidots pēc klienta pasūtījuma. Varam droši apgalvot, ka jūsu atvase kopā ar draugiem noteikti spēs novērtēt piedāvājumu.

ATSLĀBINIES PATS SAVĀ PIRTĪ UN KUBLĀ

Pirts un kublu būvēšana ir vēl viena ienesīga nozare Latvijas kokapstrādes meistariem. Pārvietojamās pirtis tiek veidotas no egles koka un ir pieejamas apaļas vai ovālas formas. Šāda veida pirtis ir ērti pārvietojamas un mobilas, tādēļ atpūtas braucienā ar pirtiņu, ir iespējams ņemt līdzi pašiem savu pirti! Ņemot vērā to, ka pasūtījums tiek veikts pēc klienta vēlmēm, ir iespējams pasūtīt un izveidot tieši tādu pirti, kādu ir vēlme redzēt savā pagalmā. Ņemot vērā to formu un izmēru, līdz pirts uzsilšanai nebūs jāgaida stundām ilgi. Pēc pirts vai vienkārši pēc garas darba dienas, ik viens izbaudīs patīkamu relaksāciju kublā. Pirts kubli ir transportējami un, nedrīkst nepieminēt, ka arī ļoti viegli kopjami un iztīrāmi.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *