Deratizācija, dezinsekcija un dezinfekcija ir pakalpojumi, ar ko dažkārt saskaras gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji. Tāpat šie pakalpojumi mēdz būt nepieciešami arī uzņēmumos. Lai gan ar dažādiem kaitēkļiem nereti cilvēki vēlas tikt galā pašu spēkiem, ir gadījumi, kad ātrāk un efektīvāk ir uzticēt šo darbu profesionāļiem, kas, izmantojot pārbaudītas metodes un līdzekļus, sasniegs teicamu rezultātu.

Kas jāzina par deratizāciju?

Deratizācija ir peļu, žurku , kā arī citu grauzēju iznīcināšana. Atkarībā no nepieciešamības, peļu un žurku iznīcināšana var tikt īstenota izmantojot mehāniskas, ķīmiskas vai bioloģiskas metodes. Pie mehāniskajām metodēm var pieskaitīt lamatas un slazdus. Plašāk izmantotas tiek ķīmiskās metodes. Tādā gadījumā žurku un peļu iznīcināšana notiek ar indīgu ķīmisko vielu starpniecību(ielūkojies vairāk šeit – deratizacija). Atkarībā no izmantotās vielas, saindētā ēsma var būt jāizliek vairākas reizes, jo inde var neiedarboties uzreiz. Kas attiecas uz bioloģisko metodi, tajā tiek izmantoti grauzējiem patogēni mikrobi vai mājdzīvnieki, piemēram, kaķis. Jāpatur prātā, ka patogēno mikrobu pielietošana ne vienmēr ir iespējama un droša, jo tie ir kaitīgi arī citiem dzīvajiem organismiem.

Kā palīdzēt var dezinsekcija?

Daudzi kukaiņi saskarsmē ar cilvēkiem var radīt gan veselības problēmas, gan neērtības. Dezinsekcija ir metožu kopums, kas ļauj izvairīties no dažādiem kukaiņiem. Plaši izplatīti dezinsekcijas pasākumi ir mušu iznīcināšana un blusu iznīcināšana, bet piemeklējot atbilstošas metodes, iespējams iznīcināt arī citus kukaiņus dažādās to attīstības stadijās.

Kas ir dezinfekcija?

Dezinfekcija ir dažādu kaitīgu mikroorganismu, piemēram, pelējuma, vīrusu, baktēriju iznīcināšana. Dezinfekcijas gadījumā pastāv dažādas metodes – mehāniskā (piemēram, roku mazgāšana un telpu uzkopšana), fizikālā (augstas un zemas temperatūras pielietošana, žāvēšana, starošana), kā arī ķīmiskā metode (ķīmisko līdzekļu izmantošana). Novērtējot situāciju, profesionāļi ieteiks labāko risinājumu.

Ko ņemt vērā izvēloties pakalpojuma sniedzēju?

Aktuāla blakšu, lapseņu vai blusu iznīcināšana? Ieskatieties dezinsekcijas pakalpojumu piedāvājumā, lai piemeklētu efektīvāko risinājumu tieši Jūsu situācijā. Piemeklējot atbilstošāko risinājumu, pievērsiet uzmanību nozīmīgākajiem faktoriem. Cik liela ir uzņēmuma pieredze? Likumsakarīgi – jo ievērojamāka pieredze, jo labāki risinājumi, un mušu vai, piemēram, skudru iznīcināšana nesīs labu ilgtermiņa rezultātu. Otrs svarīgais aspekts ir individuāli risinājumi. Piemēram, dažādu kaitēkļu, tostarp lapseņu un iršu iznīcināšana var notikt atšķirīgos veidos – zinošs profesionālis izvērtēs apstākļus un ieteiks labāko risinājumu. Tāpat ieteicams pievērst uzmanību arī darba kvalitātei un operatīvai izpildei. Un visbeidzot – izlasiet informāciju par to, kādos reģionos uzņēmums strādā. Ja Jums nepieciešama blakšu iznīcināšana, prusaku iznīcināšana, mušu iznīcināšana, lapseņu iznīcināšana vai cita veida dezinsekcijas vai deratizācijas pakalpojums, profesionāls pakalpojuma sniedzējs Jums noteikti palīdzēs.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *