Mašīnas vadāmība un braukšanas komforts ir atkarīgs jau no tā visa, kādas tieši auto riepas tiek izvēlētas. Priekš tam, lai nodrošinātu labākus un drošākos braukšanas apstākļus, būtu nepieciešams, tomēr, lai auto riepas ir atbilstošas Jūsu markas transportlīdzeklim, gan arī apstākļiem, kādos tās būs izmantotas. Svarīga ir arī sezonāls raksturs – vasaras riepas un ziemas riepas savā starpā ir un būs dažādas(spied te – bridgestone ziemas riepas). Lai izdarītu īsto savu izvēli, kad tad tiks skatītas riepas Rīgā vai citviet mūsu valstī, centīsimies uzzināt visvairāk to, kam vērst īpašu vērību, meklējot auto riepu pārdevēju, kā arī pašu riepu specifikācijas, kurām tad jāvērš uzmanība.

Pamata kritēriji auto riepu atrašanā

Meklējot riepas savam auto, pievērsiet īpašu uzmanību, kāds ir ātruma, slodzes indekss, riepu profila biezumam, riepu platumam un vēl protektora zīmējumam. Jāievēro Jūsu braukšanas raksturs. Braucot pa pilsētu vai sporta sacīkstēm ir nepieciešamas pilnīgi atšķirīgas auto riepas. Nozīmīgi ielāgot, kad, pārvietojoties pa asfaltētu vai gruntētu ceļa segumu, riepu īpašības atšķiras. Svarīgs jau ir arī Jūsu automašīnas veids – vieglais auto vai, piemēram, autobuss. Ieteicams iegaumēt, ka ne vienmēr lētas auto riepas ir labākais risinājums, tā kā te iet runa konkrēti par drošību. Labāk būtu izvēlēties kaut ko pa visu. Ne jau mazāk būtisks moments ir sezonāls raksturs. Vasaras riepas tiks lietotas temperatūras grādos no +5°C. Tādām riepām ir noteikta stingrība, kas jau ļauj saturēt stingru formu karstās temperatūrās. Bet, piemēram, minētais apstāklis nepieļauj izmantot riepas ziemā, tā kā zemā temperatūrā tās “paliek aukstas”, kas noved pie tā, ka tiek samazināta veiktspēja. Ziemas sezonai tiek lietotas speciālas ziemas riepas, kuras izmanto konkrēti pie temperatūrām līdz +5°C. Ziemas sezonas riepu īpatnība tad ir mīksta gumija. Pat lielā aukstumā tās praktiski nesacietē, kas ļauj noturēt vadāmību. Turklāt šīm riepām tiek izgrieztas lameles rakstā. Tieši tie ir zigzaga formas robi, kas ļauj sasniegt labāku saķeri ar apsniegotu vai pat apledojošu ceļu. Vien mašīnas riepām ar dzelzs radzēm varētu būt bez lamelēm. Vissezonas auto riepas – var izmantot jebkādos laikapstākļos cauru gadu. Tās ir daudz mīkstākas jau par vasaras riepām, bet tajā pat brīdī cietākas par ziemas riepām. Sastāvā ir pievienotas speciālas daļas, kuras jau ir izturīgas pret to nodilumu, kas rodas augstās temperatūrās. Taja pat laikā būtu vērtīgi ielāgot, ka vissezonu riepas vislabāk izvēlēties vienīgi reģionosbez bargām ziemām.
Situācijā, ja parādās jautājumi riepu izvēlē, labāk ir doties tieši pie profesionāļa.

Kam tieši vērst īpašu vērību, meklējot automašīnu riepu uzņēmumu?

Diezgan nesen pamata vietas, kur tad varēja pasūtīt auto riepas bija jebkurš riepu serviss, uz kuru visi braucām un tad skatījāmies piemērotākos variantus. Laika gaitā sava veida riepu noliktava online vidē pārtapa daudz populārāks iepirkšanās vietas tips patērētājam. Online vidē iespējams momentāli pasūtīt, dabūt konsultāciju un norunāt vizīti. Eksistē dažas detaļas, kurām pievērst interesi, kad tieši tiek izvēlēta riepu garāža. Ja vēlaties dot priekšroku tiešsaistes vietnei, tad šeit pats galvenais būs lapas izkārtojums un dizains – pamata lapai jāatspoguļo galvenās interneta veikala apmeklētāja vēlmes, mājas lapas struktūrai jābūt parocīgai un vēl vienkāršai. Piedāvājums – ievērojama produktu izvēle (jaunas riepas kā arī lietie diski), tas atspoguļo veikala līmeni. Kvalitatīva riepu garāža piedāvā pat papildus darbus, kur ietilpst arī riepu montāža un riepu balansēšana. Ja tiek meklētas riepas, svarīga tad ir bez šaubām arī cena, kvalitatīvā autoservisā ir jābūt kā augstas klases segmentam, tā arī pieejamam ikvienam klientam. Citu klientu rekomendācijas – bez šaubām, kad vajadzīga riepu maiņa, pats pirmais jau ir iepazīties ar cilvēku atsauksmēm. Nenoliedzami, profesionāli speciālisti tieši ar vairāku gadu darba stāžu un piemēram, kā labs papildus bonuss – dažnedažādas izpārdošanas un akciju piedāvājumi.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *