Kad pienācis laiks domāt par logiem, kas kalpos Jūsu mājoklī, klientiem mūsdienās ir daudz un dažādas iespējas no kā izvēlēties. Plastmasas logi būs populārākā klientu izvēle vismaz deviņos no desmit gadījumiem, taču dažādas izvēles iespējas joprojām ir pieejamas, piemēram, izvēloties alumīnija vai koka logus. Lai ēkā kopumā nodrošinātu lielisku energoefektivitāti, ar labiem logiem un skaistu palodzi būs par maz.

Vēl viena panākumu atslēga ir metāla durvis. Metāla durvis ir vienlīdz labs risinājums kā mājām, tā dzīvokļiem. Jau 20 gadus plastmasas logi ir populārākā klientu izvēle ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Ja nepieciešami jumta logi, tad PVC būs labākais risinājums.

KĀDA ATŠĶIRĪBA STARP KOKA UN ALUMĪNIJA LOGIEM?
Kad klientam nepieciešams nomainīt logus, tad PVC jeb pakešu logi, nav vienīgās pieejamās opcijas. Pastāv iespēja iebūvēt arī koka vai alumīnija logus. Alumīnija logi ir ugunsdroši, attiecīgi, ja tas ir viens no kritērijiem, tad šī būs īstā izvēle. Tas ir lielisks risinājums arī industriālajiem un komercprojektiem. Tā pat kā plastmasas logi, arī alumīnija logu rāmji ir pieejami dažādās krāsās un tos ir viegli pielāgot fasādes toņiem. Arī koka logi ir palikusi kā nemainīga vērtība daudziem klientiem. Koka logi vizuāli un funkcionāli jau sen vairs nav tādi kā iedomājamies tos pirms 30 gadiem un senāk. Tas nav plāns stikls koka rāmī, bet gan vesela funkcionāla sistēma, kurā stikla paketes ir iebūvētas funkcionālā koka rāmī.

IEKŠĒJO UN ĀRĒJO APDARES DARBU VEIKŠANA PĒC LOGU IELIKŠANAS.
Kad logi ir iebūvēti, laiks montēt palodzes. Pie tāmes sastādīšanas un kopējo izmaksu noteikšanas, pieder arī iekšējo un ārējo apdares un montāžas darbu kopums. Lai nebūtu jāmeklē citi apdares darbu veicēji, klientiem ir iespēja palodžu montāžu uzticēt tam pašam uzņēmumam, kas montē logus.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *