Ir grūti iedomāties alternatīvu dīvānam, kas mūsdienās katrā viesistabā atrodas goda vietā. Dīvānus iespējams iegādāties visdažādākā veida un visdažādākās komplektācijas. Lētāki, dārgāki, lielāki un mazāki – dīvāna izvēli nosaka dažādi faktori un, ņemot vērā to, ka tā ir prece, kas tiek iegādāta ilgtermiņa lietošanai, jāņem vērā visi par un pret un pārējo mājinieku vēlmes, jo to izmantos visi. Dīvānus ir iespējams iegādāties jau izgatavotus un pasūtīt atsevišķi, ja ir kādas īpaša vēlmes vai arī, ja mēbele tiek ražota tikai pēc pieprasījuma. Latvijā pēdējos gados ir kļuvuši populāri Baltkrievijā ražoti stūra dīvāni, taču, daudzi nemaz nezinās, ka te pat pie mums tiek ražotas fantastiskas mēbles, dīvānus ieskaitot.

KĀ IZRAUDZĪTIES PIEMĒROTU DĪVĀNU?
Kā saprast, kurš dīvāns būs tas, kas dosies uz mājām? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Piemēram, dīvāna forma. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts vai liels stūra, vai U veida dīvāns? Vai vēlaties, lai dīvāns ir izlaižams un tam ir veļas kaste dažādu mantu uzglabāšanai? Kā jau var noprast, pirms dīvāna izvēles ir daudz jautājumu uz kuriem nepieciešams rast atbildi. Tātad, skatoties uz dīvānu piedāvājumu jāsaprot sekojošais – cik daudz cilvēku uz tā sēdēs, kādas formas dīvāns būs vispiemērotākais un vai tam ir jābūt izlaižam, lai pārvērstu par guļamo platību.

LATVIJĀ RAŽOTAS MĒBELES PAR LIELISKĀM CENĀM.
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Šādas tehniskās iespējas ir pieejamas arī stūra dīvāniem, kas ie paredzēti gan lielākām, gan mazākām ģimenēm un sēdētāju skaitam. Pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši U veida dīvāni, kas ir ļoti ērti un plaši, tajos var netraucēti atpūsties visi. Ne tikai moduļu mēbeles, bet arī moduļu dīvāni kļūst par vienu no pircēju iecienītākajām izvēlēm, jo ir ērti pielāgojami ne tikai telpai, bet arī situācijām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Latvijā ražotu preču iegāde ir labākais veids kā atbalstīt vietējos ražotājus jebkurā sfērā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *