Katrs autovadītājs zina, ka par savu auto ir jārūpējas jau no pirmās iegādes dienas, neatkarīgi no tā vai, mašīna pirkta jauna salonā vai iegādāta jau lietota. Automašīnām periodiski ir jāiziet obligātā tehniskā apkope, lai tās pilnvērtīgi drīkstētu piedalīties ceļu satiksmē uz Latvijas ceļiem, kas, savukārt, nozīmē to, ka autoservisa apmeklēšana pirms TA iziešana būs obligāts darbiņš.Sertificētu Toyota un Lexus autocentru ir iespējams atrast Rīgā, konkrētāk Juglā. Šajā centrā tiek piedāvāti dažādi, populārākie servisa pakalpojumi, piemēram, dzinērju remonts, ritošās daļas diagnostika un remonts, autoelektriķa pakapojumi, riepu un disku balansēšana un viss pārējais, kas ir aktuāls un nepieciešams automašīnas savešanai kārtībā. Vairāk kā 10 gadu ilgā pieredze strādajot ar Lexus un Toyota automašīnām nodrošina lielu automehāniķu zināšanu klāstu, ko novērtēs ik viens klients, kurš izlēmis auto uzticēt konkrētajā servisā.

KVALITATĪVS AUTOMAŠĪNU APKOPES SERVISS KATRAM INTERESENTAM.

Jebkurš klients novērtē to, ka servisa centrs piedāvā pēc iespējas plašāku pakalpojumu klāstu, lai daļēji sataisītais auto nav jāvadā no viena servisa uz otru. Viss, sākot no auto elektriķa pakalpojumiem un beidzot ar riepu balansēšanu ir pieejams autoservisā Rīgā. Automašīnai ieodoties servsā, tiek veikta pilna diagnostika, lai saprastu kādas ir problēmas un ar ko sākt. Nevajag bīties no apzīmējuma, ka serviss ir sertificēts konkrētu automašīnas zīmolu apkopes serviss, jo, 99% gadījumu serviss tiek nodrošināts jebkura zīmola un veida transporta līdzekļiem.

PIEREDZES BAGĀTS UN MŪSDIENĪGS AUTOMAŠĪNU SERVISS LATVIJĀ.

Sertificēts Lexus autoserviss, nozīmē zinošus darbiniekus un lieliskus risinājumus tieši šo automobīļu problēmu novēršanai. Serviss piedāvā kompetentu darbinieku loku, kas desmit gadu laikā ir paplašinājies no viena, līdz pat deviņiem zinošiem speciālistiem, kas var uzņemt līdz pat astoņām automašīnām vienlaicīgi. Cenas autoservisos tiek noteiktas, balstoties uz pašu problēmu, to, vai nepieciešamas rezerves detaļas un arī uz darba ilgumu un sarežģītību. Taču vēlamies nomierināt, ka tās ir adekvātas un, saņeot rēķinu, neliks matiem pacelties stāvus. Pieejami arī autoevakuatora pakalpojumi reizēs, kad ķibele ir atgadījusies uz ceļa. Servisa darbinieki neatteiks palīdzību arī gadījumos, kad jāuzpilda kondicionieris, jānomaina riepas vai eļļa vai pat jānorgulē lukturi.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *