Lai tiktu formēts aizdevums, klientiem nav jāatstāj mājas un tad jādodas uz banku vai citas kredītiestādes biroju. Šodien pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt online vidē. Kredītu kompānijas ir informētas, ka kārtīgi izveidota online apkalpošanas sistēma taupa klientu brīvo laiku un pašu resursus. Tomēr, priekš tam, lai samazinātu atteikuma iespējamību, aizņēmējiem ir kārtīgi jāaizpilda pieteikums. Pats kredīts internetā jau ir ātrs un vienkāršs veids, kā saņemt kredītu savām vajadzībām. Kredīti parasti tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai arī caur mobilo telefonu. Pēc reģistrācijas šeit tiek aizpildīs pieteikumu savā personīgajā kontā un pēc pāris min tiek saņemta atbilde no finanšu iestādes. Bet pirms tiks formēts kredīts, ir daudz neskaidrību? Centīsimies aprakstīt vairāk tālāk.

Uzzināt vairāk –https://www.diena.lv/raksts/citi/reklamraksti/ka-parliecinaties-ka-aizdevums-tiek-atdots-laika-14258271

Aizdevumi, to priekšrocības un vēl vājas puses

Pētot to cik tad aizdevumi online ir izdevīgi, jāsāk ar to priekšrocībām un mīnusiem.
Tiešsaistes kreditēšanas priekšrocības:

  • Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izskatīšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj kredītņēmējam saņemt nepieciešamo summu jau divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc tam kā iesniegts pieteikums. Tajā pat dienā kredīts internetā tiek izsniegts klientam.
  • Pieejamība – aizdevums tiek izsniegts arī bez klātienes konsultācijas, bet pats produkts tiek skatīts patstāvīgi, apskatot un iepazīstoties nosacījumiem mājas lapā.
  • Minimālās prasības – priekš tam, lai būtu formēts aizdevums online, lielākoties būs jānorāda pase un tālruņa numurs. Citas organizācijas lūdz elektroniskas dokumentu kopijas. Ja aizņēmējs piesakās uz mazu summu, kreditētājs var arī nepieprasīt informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
  • Pats galvenais cēlonis tam, kāpēc aizdevums online jau ir tik pieprasīts, tomēr ir tā dabūšanas parocība un vieglums.

Taču, vienkāršojot pieteikumu apstrādi, finanšu iestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šajā gadījumā kreditori pastiprina nosacījumus pret kredīta atmaksāšanu.
Priekš tam, lai kompensētu iespējamos zaudējumus, mikro kredītiestādes tad ir spiestas izvirzīt īpašus nosacījumus:

  • Noteikt ierobežojumus attiecībā uz pieejamo summu, ko tad sniedz aizdevums;
  • Palielināt procentus;
  • Samazināt kredīta līguma termiņu.

Neskatoties uz visiem plusiem un trūkumiem, ņemot kredītu, ir jāizvērtē tā nepieciešamība un būtu jāsaprot viennozīmīgi tas, ka kredīts jau būs jāatdod.

Ar ko tad SMS kredīts atšķiras no cita veida aizdevumiem?

SMS kredīts ir īsa termiņa mikrokredīts, ko kredītņēmējs ir saņēmis, izmantojot īsziņu, kas atnāk uz tālruni. Lietojot doto aizdevuma tipu, cilvēks veic vienkāršu pieteikuma procedūru. Visbiežāk aizņemas no 100-1000 eiro. Nenoliedzami, šajā gadījumā kredīts ir daudz dārgāks klientam, tādēļ šis veids būs piemērots vien negaidīta naudas trūkuma variantā, kad rodas vajadzība tos nekavējoties papildināt. Tomēr, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir viegli pieejams, tam tomēr jau ir ievērojams krāpšanas risks, tādēļ nesniedziet informāciju par sevi vai jebkādu bankas informāciju citiem. Ņemiet kredītu atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *