Riepu apskate kā arī apkope ir regulārs pienākums ikvienam auto īpašniekam. Auto vadītāji mēdz būt iedalāmi divās grupās. Pirmais autovadītāju tips ir tas, kas dod priekšroku riepām ar kurām var braukt jebkādos laikapstākļos jeb vissezonas riepām. Otra grupa izvēlas divus riepu komplektus – ziemas kā arī vasaras, kas tiek mainīti balstoties uz laiku aiz loga nākot ziemai un vasaras mēnešiem. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, riepu tehniskajam stāvoklim nepieciešams sekot līdzi vienmēr, attiecīgi nav īsti atšķirības starp to, kāda tipa auto riepas izmantojat ikdienā, galvenais ir pareiza to funkcionalitāte. Šī iemesla dēļ riepu serviss un arī tehniskā apkope ir tik nozīmīgi un vajadzīgi jebkuram mašīnas vadītājam, kas piedalās ceļu satiksmē.

Ieskaties – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

ZIEMAS UN VASARAS VAI VISSEZONAS RIEPAS?

Jebkurai automašīnai ir iespējams izvēlēties uzstādīšanai dažāda tipa riepas. Tām ir iespējams uzstādīt ziemas un vasaras riepas, kas ir jāmaina divas reizes gadā, vai arī vissezonas riepas, kas ir lietojamas dažādos laikapstākļos, taču, tas nebūt nenozīmē, ka to stāvoklim var nesekot līdzi. Vissezonas riepas ir ieteicams izmantot, ja termometra stabiņš aiz loga nemēdz nokristies zemāk par 0 grādiem un vasaras mēnešos to protektors var nodilt ātrāk. Savukārt ziemas un vasaras riepu ķīmiskais sastāvs ir atšķirīgs, taču mērķis ir viens – nodrošināt vislabāko automašīnas saķeri ar ceļu.

UZTICAMS RIEPU UN AUTO DISKU SERVISS.
Jebkurā riepu servisā ir iespējams veikts arī automašīnas disku apkopi un servisu. Disku veidi ir dažādi un specialista ieteikums par to, kādus diskus izvēlēties savam auto, noteikti noderēs. Disku tehniskā apkope ir ļoti būtiska, jo braukšana ar bojātiem diskiem būtiski ietekmē arī automašīnas funkcionalitāti uz ceļa, sākot ar stabilitāti un dinamiku un beidzot pat ar ekonomiskumu, kas daudziem noteikti ir pārsteigums, jo uzskata, ka ekonomiskums tiek noteikts tika pēc iztērētās degvielas daudzuma.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *