Uzlīmes ir viena no biznesa reklāmas vai tēla prezentācijas veidiem. Uzlīmju druka notiek uz paša papīra vai varbūt sava veida plēves, kura aizmugure ir noklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšējā pamatne visbiežāk ir papīrs, kas jau pasargā ar līmi noklāto pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Tās priekšpusē tad ir attēls vai teksts. Uzlīmes parasti tiks pielietotas praktiski uz jebkādas līdzenas virsmas (pvc, stikls, metāls). Taču drukas veikals parasti vispirms izvēlas līmes pamatu, kad ir zināms uz kādas virsmas tiks līmētas uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana un tieši šo produktu radīšanas tehnoloģijas

Pirms tam kā būs pasūtītas, piemēram, apaļas uzlīmes vai arī mēģināts noskaidrot cenu, ir jāsaprot kādi tieši drukāšanas tipi ir un ar ko tie atšķiras.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Tāda veida metode būs piemērota, kad, izmantojot automātisko iepakojumu, svarīga liela uzlīmju aprite. Formu dažādība vai košs attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažādu tehnoloģiju lietošanas rezultātā varētu sasniegt labas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šeit uzlīmju druka izvēlās pašlīmējošos papīru. Kad būs vajadzīgs iesaiņojums vai sienas uzlīmes, vajag drukāt uzlīmes, kas ir liela izmēra un taisītas pēc ofseta drukas.
• Digitālā uzlīmju druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka, cena – viss ir līdzsvarots un tas ir izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere mazliet samazinās.
• Liela formāta uzlīmju izgatavošana šodien ir izplatīts veids. Šī veida metodes priekšrocība jau ir šķīdinātāju, kā arī noturīgu tintes izmantošana, protams, arī bezšuvju robošana. Pastāv variants izgriezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir īpatnēja metode, kura sniedz iespēju drukāt, pielietojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai pagatavotu labas, pārdomātas personalizētas uzlīmes, ir vajadzīga pašlīmējoša plēve.
Šobrīd zinot, kā tiek taisītas uzlīmes, varēs izvēlēties priekš sevis atbilstošāko veidu un veikt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kāds tad pašapkalpošanās drukas veikals ir atbilstošākais?

Kad tiek pasūtīta uzlīmju druka, cena šiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma un formas, izmantotajiem izejmateriāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot reklāmas uzlīmes dizainu, tiek ņemts vērā pasūtītāja uzņēmuma korporatīvais stils, reklāmas kampaņas mērķi, mērķauditorija. Tāpēc, ja tiek izvēlēts drukas veikals, labāk izlasīt pilnīgi visas pieejamās atsauksmes par šo firmu un aplūkot pašu mājas lapu. Tā kā konkrēti mājas lapā varēs uzzināt vairāk par kopējo uzņēmuma imidžu un arī saprast vai sadarbība būs realizēta. Ļoti labi, ja kompānija jau ir daudzus gadus, jo tad darbība ir uzlabojusies, kā arī attīstījusies. Tad varētu būt drošiem un uzticēt tiem darbu.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *