Vēlme iegūt vieglu naudu vienmēr ir piesaistījis noteiktu ļaužu grupu. Gribēšana ātri palikt turīgam kopā ar nevēlēšanos panākt materiālo labklājību ar darbu un arī neatlaidību, tāda veida cilvēkus stumj uz noziegumu – ielaušanos cita īpašumā. Laika gaitā zādzību daudzums tikai pieaug. Šis moments liek citiem cilvēkiem izvēlēties atbildīgāku variantu dzīvokļa drošības nodrošināšanas procesā, īpaši jau tad, kad var būt skatīti daudzpusīgi drošības risinājumi. Kā arī mūsdienās parasti tā nebūs vienīgi signalizācijas uzstādīšana, ko uztur tehniskā apsardze, bet dažreiz pat fiziskā apsardze, pie īpaši svarīgiem objektiem.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/

Tehniskā un fiziskā apsardze, kādi tieši veidi jau ir atrodami?

Skatoties, kādi tad pastāv drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, var redzēt, kad tieši šo ir diezgan liels skaits. Ikviens var pats sev uzlikt drošības mehānismu vai arī doties pie profesionāļiem. Pamata starpība būs tā, kad, griežoties kompānijā, Jūs varat būt droši, kad ielaušanās situācijā nāks momentāla reakcija un dienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums vajadzēs pašiem jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Aizsardzības varianti iedalās – tehniskā, fiziskā apsardze, inženiertehniskā un kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis apsargus veikalos vai arī kāda stāvlaukuma sargu, šo arī sauc par fiziskā veida apsardzi. Parasti fiziskā apsardze ir meklēta tajā brīdī, kad ir vajadzīga sardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai jātransportē kāda vērtīga lieta, protams, arī īpašuma aizsardzība. Pasūtot servisu no pārbaudītas kompānijas jau ir droši, jo tiem parasti pastāv visi tie sertifikāti, kā arī garantijas. Taču eksistē iespēja, kad var tikt atrasti cita veida drošības risinājumi, piemēram, sargs, ko tad varētu censties noalgot un kas arī apsargās īpašumu. Bet šajā gadījumā ir diezgan neskaidras garantijas.
Vēl viens variants, kuru nodrošina kvalificēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas arī ir ļoti labs un drošs veids. Šinī gadījumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana pie Jums īpašumā un no tās signāls un bieži arī video nonāk uz “pulti” sargiem, kas cauru diennakti novēro objektus. Tādējādi pie Jums uz mājām dodās ātrās reaģēšanas dienests un vēl izskaidro Jums visu situāciju. Nenoliedzami, var jau arī pats klients uzstādīt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, taču bez šaubām speciālisti rīkosies ātrāk.
Pēdējie 2 veidi ir inženiertehniskais variants un kombinētais, pie tam kombinētais ir skaidrs, kas ir – daudzu variantu savienojums, atrodot visdrošāko kombināciju. Savukārt, inženiertehniskais veids būs tāds, kad tiek izmantoti, piemēram, metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalu ēkās. Tas nenodrošina pilnu drošību, kaut gan nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Ieteikumi apsardzes firmas piemeklēšanā

Tiei pats svarīgākais, meklējot apsardzes firmu, vai ir licence, un izpētiet juridiskās personas dokumentus. Noskaidrojiet, pie kādiem apstākļiem kompānija sniedz kompensāciju klientiem, kā arī uzziniet, cik daudz. Pārbaudiet, vai šīs saistības tiek atrunātas līgumā. Apskatieties, kādas atsauksmes ir par firmu. Pārskatot uzņēmuma klientu rekomendācijas, var uzzināt ne vien jau par uzņēmuma darba trūkumiem, bet, protams, arī par to, kā tā pārstāvji reaģē uz sūdzībām. Apskatiet, kādus tieši pakalpojumus uzņēmums sniedz. Jo vairāk to ir, jo lielākas opcijas izveidot pārdomātu mājas aizsardzību, kas reaģēs ne tikai uz laupīšanu, bet arī uz plūdiem un ugunsgrēkiem. Un visbeidzot – droši var uzticēties pirmajam iespaidam: ja darbinieku izskats, viņu aprīkojums un transporta stāvoklis neievieš pārliecību, turpiniet meklēšanu.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *