Drukāti kalendāri, ko iespējams piekārt pie sienas vai uzlikt uz Jūsu galda, mūsdienu interneta laikmetā arī nav zaudējuši to vērtību – viņus joprojām iespējams ieraudzīt gandrīz jebkurās mājās un darbavietās. Tam tic tie, kuru tad darbs ir kalendāru izgatavošana, ikgadu piedāvājot klientiem patiesi lielu preču klāstu. Viennozīmīgi šis nozīmē, kad visi, kuriem tas būtu interesanti, var atlasīt priekš sevis patīkamu sienas vai galda kalendāru. Un tagad it īpaši populāri būs personalizētie kalendāri, kur bieži vien tiek drukātas ģimenes fotogrāfijas vai, piemēram, jebkāda veida svarīgi notikumi.

Kalendāri ikviena gaumei

Personalizētie kalendāri visbiežāk var tikt iedalīti tieši pēc viņu izvietošanas. Sākumā visi galda vai sienas kalendāri, neatkarīgi no tā, vai varbūt šis ir tieši jūsu personalizēts kalendārs vai nē, ir dalīti kabatas, darba virsmas jeb galda kalendārs vai pat uz sienas novietojamais jeb sienas kalendārs. Turpretim plēšamie sienas kalendāri tiek dalīti – viena bloka, jo tur ir rādīts pašreizējs mēnesis. Tad ir 2 daļu, kur ir tekošais un nākamais mēnesis, un visbeidzot 3 daļu sienas kalendārs jeb ceturkšņa. Tieši šis biežāk ir pielietots firmās, kur redzams iepriekšējais mēnesis, pašreizējais un nākamais. Ofisos tiek sastopami viena mēneša galda kalendāri, bet turpat var redzēt nākamo mēnesi mazā lodziņā. Šādu sienas vai galda kalendāru izgatavošana lielos uzņēmumos notiek masveidā pievienojot uz tā firmas logo. Mājas visbiežāk ir sienas kalendārs, kas tiek stiprināts pie pašas sienas, protams, lai labāk menedžētu savu laiku un atzīmēt notikumus.

Galda kalendārs vai likts klāt pie sienas, kāpēc ir jāsūta?

Kalendāri būs ērti pārsvarā klientiem – tie būs neaizstājami palīgi biroju, finanšu iestāžu kā arī notāru iestādēs. Kas tieši attiecas uz biznesu, nemaz nebūs nozīmīgi vai uz rokām ir galda vai kalendārs uz sienas, tā plusi tiešām ir acīmredzamas:

  • Firmas sienas vai galda kalendāru druka, salīdzinot tieši ar pārējiem, visbiežāk ir lētāka: gudri plānojot, var sūtīt vienreiz un uzreiz uz visu gadu. Turklāt šis būs pietiekoši ātri un turklāt cenu variācijas ir diezgan plašas.
  • Vizuālā noformējuma iespējas jau ir vienkārši bezgalīgas, Jūsu personalizēti sienas vai galda kalendāri var būt jebkura formāta, noformējuma un arī izpildījuma.
  • Korporatīvo kalendāru izgatavošana parasti ir iespēja neuzbāzīgi un arī izdevīgi izvietot uz tā informācijas bloku par uzņēmumu, iepazīstinot klientus ar brendu.
  • Sienas vai galda kalendāri tā ir iespēja atrisināt ikvienu uzņēmējdarbības problēmu, pateicoties šādiem drukas variantiem.

Korporatīvie personalizēti kalendāri jau ir populārākais produkts. Tur ieguldītā nauda ir diezgan neliela, pie tam nepamanīt reklāmu uz kalendāra vienkārši nav iespējams. Pie tam, katram no mums galda vai sienas kalendāri sniedz komfortablu izdevību izsekot datumiem un menedžēt savu brīvo laiku.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *