Kad ir apmeklēts mēbeļu veikals, vispirms šķiet, ka tieši šeit būs tik vienkārši atrast tādu biroja mēbeles opciju, kas tad visvairāk Jums iepatiksies. Šajā vietā taču ir tik ļoti daudz dažādu variantu! Taču esot mēbeļu veikalā vien pāris minūtes, klients apmulst – skapim krāsa nav piemērota, bet krēslam riteņi ir par lielu vai kājas nav metāliskas, savukārt piedāvājumā esošie galdi vispār nebūs piemēroti cilvēkam. Pie tam parasti tas nepiemērotais mēbeļu variants pie tam ir vienīgi vienā eksemplārā, vai arī nav tāda paša galda, tikai uz citu pusi. Šī iemesla dēļ daudzi no mums izvēlās mēbeles pēc pasūtījuma. Tādā veidā, Jūs varat cerēt, ka Mēbeļu projektēšana pēc Jūsu vēlmēm realizēs jau sen izsapņoto sapni par ideālo mājokli.

Uzzini vairāk – https://kumodes.lv/

Iebūvējamie skapji un arī citas mēbeles pēc pasūtījuma, kam tieši pievērst uzmanību pirms veikt pasūtījumu?

Nav būtiski, ko tieši Jūs izvēlaties: mēbeles pēc pasūtījuma vai arī jau izgatavotas mēbeles, ko piedāvā cilvēkiem mēbeļu veikals. Taču jebkurā situācijā vienmēr ir janovertē materiālu atbilstība pēc gataviem paraugiem darbnīcā vai veikalā. Ir dažādi nosacījumi, lai izdarīt pareizo materiāla izvēli. Ja biroja mēbeles kā arī citas mēbeles būs izgatavotas no MDF vai arī skaidu plātnes, vērsiet īpašu uzmanību pārklājumam. Pārklājums ne vienmēr ir polimēra. Dažreiz šī materiāla vietā ir pielietota papīra plēve vai finieris. Augstas klases finieris, kas ir ar labu lakas pārklājumu ir labāks par stipru, taču ne visai glītu papīru. Ārējiem galiem vajadzētu būt divu milimetru PVC malai, izņemot masīvkoka mēbeles. Un bez šaubām nozīmīgi, lai līme neizlīstu arā no malām. Reizēm tiek pielietota parasta papīra lente. Šis jau ir lēts opcijas variants, bet tas nevarēs kalpot ilgu laiku. Reizēm mēbeles pēc pasūtījuma paredz stiprinājumus, kas redzami, ta kā mēbeļu dizains izstrādāts idividuāli, un dažas tā īpašības neļauj noslēpt tāda veida detaļas. Taču dizaineris var piedomāt pie šīs lietas, gan gadījumā, kad būs pasūtītas virtuves mēbeles vai pat biroja mēbeles, bet sevišķi, kad tiek paredzēta bērnu mēbeļu izgatavošana.

Mēbeļu ražošana uz pasūtījumu, kā var uziet savu meistaru?

Mēbeļu izgatavošana labāk, lai tiek sūtīta vietā, ko iesaka Jums paziņas. Ir svarīgi, tomēr, lai mēbeļu projektēšana, uzstadīšana, visa uzmērīšana ir pilnībā ir izgatavotāja saistības. Atcerieties, kad mēbeļu izgatavošana būs ilgs darbs. Piesardzīgi novērtējiet solītos termiņus un esiet uzmanīgi ar tiem, kuri apsola darbu paveikt ļoti ātri, tā kā šajā gadījumā, visticamāk, tiks Jums pārdotas, piemēram, biroja mēbeles, kuras nav izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Neaizmirstiet līgumu, kurā tiks norādītas jebkādas saistības un apņemšanās. Izskatiet jau gatavās virtuves mēbeles un citas mēbeles, kuras ir izgatavojis izvēlētais uzņēmums. Nav svarīgi, vai Jūs dodat priekšroku pašmāju ražotājiem un labāk izvēlaties Latvijā ražotas mēbeles, vai arī pasūtat citur, būtiskākais ir profesionālisms, atsauksmes un darba kvalitāte. Izvēloties mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, vispirms ir javērš vērība online klientu atsauksmēm. Tām ir jābūt, vismaz vienai. Apskatieties, kāds izskatās mājas lapa un pats mēbeļu veikals. Kad uzņēmums kā arī mājas lapa jau pastāv 10–15 gadus, tad šajā gadījumā nav rentabli mānīt klientus vai, piemēram, pārdot nekvalitatīvas virtuves mēbeles vai biroja mēbeles. Ir arī iespējams, kad šis ražotājs sniedz augstas kvalitātes darbus, jo tas ir ilggadējs tirgus dalībnieks. Pasūtot masīvkoka mēbeles un arī lētāka tipa mēbeles, vienmēr lasiet Līgumu, tā kā šis dokuments ir Jūsu garants padarītajiem darbiem. Pārrunājiet katru detaļu, sākot ar uzmērīšanu un beidzot ar mēbeļu uzstādīšanu un vēl atvešanu. Nesteidzaties sūtīt uzreiz visu, vispirms pārbaudiet, kādā veidā strādā serviss. Iebūvējamie skapji var būt vislētākais variants kvalitātes pārbaudē. Un tad sūtiet virtuves mēbeles vai arī biroja mēbeles.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *