Durvju slēdzenes, tāpat kā arī jebkāda ierīce ar pārdomātu mehānismu, varētu salūzt. Tādēļ neviens namsaimnieks nav aizsargāts no tā, ka mājokļa durvju atvēršana var tikt apgrūtināta ar to, kad sabojājās durvju slēdzene. Šinī gadījumā nav jāsteidzas pašiem urbt ārā slēdzenes vai arī pamēģināt izsist ārdurvis. Lai slēdzeņu un durvju atvēršana protams būtu īstenojama ar daudz mazākām izmaksām, Jums vajadzīgs sazināties ar speciālistiem, kur profesionāls atslēgu serviss sniegs Jums palīdzības roku problēmsituācijā.

Kam pievērst vērību, priekš tam, lai mājas slēdzene nesalūztu?

Protams, būs jāatzīst tas fakts, ka pat arī labākās kvalitātes produktiem nav ideālu mehānismu un viss var salūzt. Situācija, ka atslēga iesprūst un būs nepieciešams atslēgu serviss jau ir parasta parādība. Taču jāizceļ, ka parasti tas nav noticis negaidīti. Standartā īpašnieki jau ir pamanījuši mazus darbības traucējumus, bet nevērs uz to uzmanību. Var gadīties, kad durvju atvēršana var notikt ar spēka pielietošanu, tā kā savādāk nemaz nevar atvērt durvis, šajā gadījumā pastāv liela iespēja, ka drīz tā vispār pārtrauks griezties. Iemesli tam, ka var būt vajadzīgs durvju serviss ir dažādi, piem., tika mēģināts atvērt durvis ar sliktu dublikātu vai citiem priekšmetiem. Bieži vien seifu atvēršana notiek ar to, kas ir pa rokai, līdz ar to tiek bojāts mehānisms un seifs vairāk nepilda savu funkciju. Slēdzene tiek piesārņota, kas tad būtu īpaši raksturīgs cilindra veida slēdzenēm, tāpēc nepieciešama regulāra kopšana mehānismam. Šeit var būt ierobežota arī tādas lietas kā auto durvju atvēršana, tā kā mēs jau diezgan reti lietojam mehānisko slēdzeni un ta ierūsē, bet tad var gadīties, ka Jums ir nepieciešama tieši sos durvju atvēršana.

Auto atvēršana vai arī durvju serviss – labākā speciālista izvēle

Kad ir uzliktas labas jaunas durvis, vienalga ir rekomendējams apdrošināt dzīvokli, kur būtu iekļauta arī sos durvju atvēršana Taču tas, kā darbojas šis durvju serviss, vislabāk jau ir apskatīt onlain vidē. Kad Jūs jau esiet saskarušies ar situāciju, kad auto atvēršana nav iespējama vai pat iesprūda durvis dzīvoklim, šajā gadījumā labāk neekonomēt, bet priekšroku dot tai firmai, kur ir labs durvju serviss. Šodien internets ļauj uzzināt jebko, tādēļ ieteicams šo priekšrocību izmantot.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *