Vissvarīgākais mūsu platuma grādos ir un būs siltuma noturēšana mājās. Tie māju saimnieki, kuriem jau ir zemas kvalitātes logi, jau zina, kāda tieši problēma iestājas ziemā. Auksts laiks un vējš, kas iekļūst mājā, bez šaubām neļaus mierīgi dzīvot tiem, kas ir ekonomējuši, laikā kad tiek pirkti nekvalitatīvi pakešu logi un neprofesionāla logu montāža. Pareizi uzlikti un labi pakešu logi sekmē labu siltumizolāciju, kā piemēram, kad ārā ir mīnus pieci grādi, temperatūra pie loga majas iekšienē nebūs zem plus divdesmit grādi. Savukart vasarā pakešu logi varētu pasargāt dzīvokli no karstuma un pārāk spilgtas saules. Šeit nav svarīgi, vai arī Jūsu gadījumā būtu plastikāta logi vai alumīnija, galvenais ir kvalitāte kā arī kvalitatīva logu montāža.

Uzzini vairāk – https://logunams.lv/produkti/

Koka logi vai alumīnija logi, kāds tieši būtu vislabākais risinājums?

Pirms tiek pasūtīti logi, vispirms ir jāsaprot, kāds tad tieši materiāls Jūsu apstākļos būs atbilstošākais. Katram ir savi plusi un mīnusi:
– koka logi izceļas ar to, ka var tikt daudzkārt krāsoti, kā arī ir ļoti dabiski pie tam labi uztur siltumu, turklāt tieši koka palodzes arī izskatās ļoti estētiski. Turpretim, mīnusi ir lielās izmaksas, slikta izturība pret uguni un pelējumu, kā arī pie sliktas kopšanas var ātri sabojāties.
– alumīnija logi var izcelties ar samērā zemām izmaksām, savu vieglumu, kā arī pati logu montāža ir saprotama, taču tie neizceļas ar labu siltumizolāciju.
– plastikāta logi jeb pvc logi tomēr uz šodienu ir vislabākais variants, jo tie izmaksu ziņā ir pieņemami un arī tie labi aiztur siltumu mājā.
Taču neņemot vērā to, kāda tieši tipa logi būs, tad priekš dzīvojamas telpas vislabākais būs divkāršs vai trīskāršs stiklojums, tas ir tam, lai realizētu labu siltumizolāciju un absorbētos no ārpuses skaņām.

Jebkura veida logi, palodzes un garāžu vārti, kur tad varētu nopirkt?

Izvēloties ražotāju, kura ražojuma jumta logi būs uzstādīti, vēlams pievērsties pāris momentiem. Vispirms jau ir pircēju atsauksmes, tādējādi Jūs varēsiet uzzināt cik kvalitatīvi ir logi un palodzes šim ražotājam. Servisa klāsts, protams ir labi, ja no vienas vietas iespējams sūtīt ne vien mājas logus, bet arī, piemēram, atrodami metāla durvis vai garāžu vārti. Būtiska jau ir logu montāža, to jāsūta tikai pie profesionāļiem, labāk, kad to nodrošina pats pārdevējs. Jo nebūs būtiski, kāda tieši tipa logi Jums būs, koka, pvc vai alumīnija logi, svarīgākais ir pareiza logu montāža, kas nodrošinās savu funkciju īstenošanu, to pašu iespējams attiecināt arī uz tādu lietu kā metāla durvis un garāžu vārti.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *