Dažāda tipa amatniecības jomas vienmēr ir bijušas pieprasītas jebkur pasaulē. Mūsdienās pie kārotas lietas ir iespējams tikt neticami ātri un tas citreiz nav nemaz tik pozitīvi, jo mēdz ciest kvalitāte, tādēļ amatniecība joprojām ir godājama sfēra, ko novērtē daudzi. Kokapstrādes uzņēmumi Latvijā ir ļoti pieprasīti dēļ sava piedāvājuma un amatnieki nevarētu sūdzēties par zemu atalgojumu. Darbs ar koku nozīmē darbu ar ekoloģiskiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas viens otru papildina radot kvalitatīvu rezultātu.

VAI LATVIJĀ RAŽO KARKASA MĀJAS?

Arī būvējot māju, ar vien vairāk cilvēku izvēlas dabai draudzīgur materiāus un risinājumus. Karkasa nami ir koka mājas, kas tiek veidotas pēc moduļu sistēmas un pēcāk uzstāītas pasūtītāja īpašumā. Jāteica, ka šāda tipa mājokļi ir izcili piemēroti mūsu laikapstākļiem un uzstādāmi jebkurā gadalaikā. Katrs no mums savās mājās vēlas justies silti un mājīgi, un koks ir viens no tiem materiāliem, kas palīdz šādu atmosfēru radīt ikdienā.

Vairāk uzzini – https://latvijaskoks.lv

KUR PIRKT LAPENES?

Ņemot vērā to, ka pavasari Latvijā kļūst siltāki un vasara atnāk ātrāk kā plānots un rudeņi nav tik drēgni kā vēl nemaz ne pirms tik ilga laika, dārza lapene vai nojume būs lielisks papildinājums dārza ainavai, Arī skaistos vasaru rītos brokastis baudīt ārpus ierastās telpas ir īpaši uzmundrinoši un dod patīkamu enerģiju darba dienai. Biežākā klientu kļūda ir uzskats, ka viņu dārzā šāda celtne neideras, jo patiesībā, lapene pielāgojas dārzam, nevis otrādi.Dārza ballītēs lapenes un nojumes ir must-have.

 

KOKA TERASE TAVAM MĀJOKLIM.

Arī terašu būvniecība pēdējos gados ir kļuvusi pieprasīta klientu vidū. Nereti dzīvojamā platība nebeidzas telpās, bet turpinās arī uz teras. Bieži vien uz terasēm mēdz izvietot piknika galdus un saules zviļnus, lai vasaras mēnešos būtu īpaši patīkami pavadīt laiku ārpus mājām. Terases celtniecība tiek ieplānota jau ēkas projektā, vai arī pieprojektēta pēcāk, izvēloties stabilu vietu, vislabāko novietojumu un izveidojot pienācīgus pamatus.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *