Agrākos laikos, brīdī, kad bija veikti jebkādi būvniecības pasākumi, tika izmantotas pašu taisītas stalažas no koka, tad mūsdienās, brīdī, kad celtniecības projekti jau ir tik ļoti grandiozi, jau vajadzīgs kas nopietnāks. Turklāt būvniecības vai arī rekonstrukciju veicošām kompānijām nevajadzētu tērēt savus līdzekļus uz stalažu vai torņu uzturēšanu un pirkšanu, tajā pat laikā vislabākais variants būtu sastatņu noma, kā arī alumīnija torņu noma. Tāda lieta tomēr ir labākais veids kā parūpēties par sava darbaspēka drošību, turklāt, ja tiktu salīdzinātas iegāde un arī sastatņu noma cena ir izdevīgāka tieši nomai. Turklāt vēršoties tādā kvalificētā firmā, iespējams saņemt ne vienīgi pašas sastatnes, taču tiek nodrošināts gan stalažu transports, gan arī pat stalažu montāža un individuāla sastatņu projektēšana.

Kāds sastatņu aprīkojums būtu nepieciešams celtniecības darbos?

Pašlaik parasti tiek izmantoti sastatņu projekti, kas sastāv no tiešām izturīga kā arī stingra rāmja, pamatojoties uz saliekamiem moduļiem. Tādējādi var tikt kopēts celtnes apveids. Sastatnes varētu būt tādas, kas pašas sev ceļ, ar karināšanas mehānismiem, braucošās un arī cita veida varianti. Lielākoties, gan pērkot sastatnes, vai, piemēram, dodot priekšroku tādam pakalpojumam, kā stalažu noma, tiek izmantotas tieši moduļu stalažas, kuras tiešām var būt lietotas daudzreiz. Stalažu noma tomēr ir obligāta mūrnieku darbos, jo kad tiks darīti betonēšanas darbi, ir vajadzīgas atbalsta konstrukcijas. Bet alumīnija torņi būs tāda savākta konstrukcija, kuru var lietot jebkurās vietās pat šaurās. Un bieži vien vietās, kur nepieciešamas maza termiņa skatītāju vietas, tiek piemērots tāda tipa pakalpojums, kā piemēram alumīnija torņu noma un sastatņu noma . Protams, būtiska lieta ir arī pats sastatņu aprīkojums un piederumi, turklāt tam būtu jābūt kvalitatīvam. Nevajadzētu aizmirst par tādu momentu kā sastatņu aizsargsiets, jo tas pasargā arī cilvēkus, kuri nav uz celtniecības objekta.

Sarežģītāko sastatņu risinājumi, kā tad uziet profesionāli savā sfērā?

Parasti, brīdī, kad mēs cenšamies atrast jebkādu pakalpojumu piedāvātāju vai preču pārdevēju, vispirms tiek pētītas pircēju atsauksmes. Sastatnes noma kā arī šo pakalpojumu piedāvājošais salons, nav izņēmums. Skatoties pēc pakalpojuma, kā sastatņu noma cena vienmēr ir nozīmīgs apstāklis, mēģiniet uzzināt vairāk par citu firmu aktuāliem piedāvājumiem, kā tie atšķiras, vai, piemēram, šo atšķirību ietekmē sastatņu risinājumi. Apskatiet pakalpojumu un preču klāstu, būtiskākais ir ne daudzveidība, bet kvalitātes līmenis. Nenoliedzami izcili, ja lielajā piedāvājumā eksistē ne vien sastatnes noma, bet pieejami arī alumīnija torņi. Bez šaubām, tādai vietai tomēr ir jāpiedāvā arī tāds pakalpojums, piemēram kā sastatņu montāža, jo nevar izīrēt to, ko paši neprot salikt. Jāpievērš uzmanība, vai arī tiek vēl piedāvāts sastatņu aizsargsiets, kas ir neatņemama daļa fasādes stalažām. Tātad ir jāizpēta viss sastatņu aprīkojums un noliktavā esošie piederumi. Izpētiet, kādā veidā ir realizēti citi sastatņu risinājumi un projekti, kādā veidā tika pielietots sastatņu siets. Viennozīmīgi tas ļaus Jums veikt labāko izvēli, pirms jau tiks sākta Jūsu objektam nepieciešamo sastatņu projektēšana un risinājumu piemeklēšana.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *