Šodien tad ir skaidra lieta, kad, iebraucot sērijveidīgā ēkā, būs mainīti sapuvušie koka logi uz jauniem un modernajiem logiem. Biežāk ir izvēlēti tieši pvc logi, te noteikti lielu lomu spēlē šo logu izturība, viegla kopšana kā arī zemas izmaksas. Bez šaubām, arī mūsdienīgie koka logi būs gana izturīgi, taču tā kā tie ir diezgan dārgi, dzīvokļos šī tipa logi netiek uzstādīti. Un tiešām plastikāta logi jau ļoti mums ir iepatikušies, kad jau tiek uzstādītas ne tikai palodzes, bet arī bīdāmās durvis no tā.

Ar ko atšķiras savādāka materiāla logi?

Jūs droši vien esiet pamanījuši, ka kad tiek meklēti logi, vispopulārākie ir tieši pvc logi. Te ir vienkāršs skaidrojums – tieši plastikāta logi ir lētākais variants, tie nav prasīgi kopšanā, un mūsdienās šie logi var tikt pieskaņoti jebkura tipa dizainam. Mūsdienās lielu interesi jau ir piesaistījuši alumīnija logi, jo tie ir ne vien izturīgi, bet arī viegli kopjami un tiem piemīt laba siltuma izolācija. Bet tieši alumīnija logi ir ļoti dārgi. Savukārt koka logi jau ir vienmēr pastāvējuši, vienīgi šobrīd palika modernāki. Šodienas koka logi ir stipri, kā arī labi aiztur siltumu, pie tam to ekoloģiskums ļoti vilina daudzus cilvēkus. Kaut gan galvenais to mīnus ir kopšana, jo, ja tiešām klients vēlas, lai šie dabiskie logi ilgi priecētu, tad tieši koka logi pieprasa naudas ieguldījumus un ari pamatīgu kopšanu. Arī palodzes spēlē nozīmīgu lomu mājokļa dizainā, pie tam ārpuses palodzes novada mitrumu, līdz ar to palodzes ir ne tikai jāpieskaņo dizainam, bet arī jāpārliecinās par to funkcionalitāti.

Kurā vietā ir atrodami vislabākie Rīgas logi?

Tagad vietas, kurās var būt pasūtīti pakešu logi, ir tik daudzas. Pie tam parasti, tajā pat vietā, kur būs pasūtīti Jūsu logi, tiek piedāvātas ne vien palodzes, bet pat bīdāmās durvis. Kam ir jāvērš sava uzmanība, kad ir meklēts uzņēmums, kas piedāvā logus? Protams, ka galvenā lieta ir atsauksmes. Ja uzņēmums ir jauns tirgū, apskatiet kādu ražotāju logi tiek piedāvāti. Varbūt tiek piedāvāti koka logi un alumīnija logi? Ļoti labi, izpētiet to konstrukcijas un piedāvājumu. Aprunājaties ar pārdevēju, uzziniet, ko vēl var piedāvāt. Būtiski, lai tiktu nodrošināta arī logu uzlikšana. Sarunas laikā bieži vien var saprast, cik profesionāls ir konsultants.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *