Mikroplaisa vai arī skrāpējums uz auto stikla ir un būs slikts apstāklis jebkuram auto vadītājam. Labot, pirkt jaunu vai arī vienkārši braukt tālāk būs tikai viņa paša izvēle. Kā arī, kad defekts nemaz neapgrūtina, ir jāielāgo, ka agrāk vai arī vēlāk pat mazākā mikroplaisa izplatīsies un tādējādi auto logu maiņa tāpat varētu būt vajadzīga. Turklāt plaisa varētu maisīt un šoferim redzējumu. Un tieši tas jau būs drošības moments, kuru nevajadzētu aizmirst. Un arī plaisas sabojā visu mašīnas ārējo izskatu pie tam atgādina par nepatīkamo atgadījumu. Tāpēc bez šaubām – vislabāk būs veikt auto logu maiņu vai vējstikla remontu un tad gulēt bez bailēm.

Auto stiklu maiņa cena un kvalitāte

Vējstiklu maiņa protams ir diezgan nopietns process, kurā būs pielietots īpašs aprīkojums un iekārtas, un arī tādi komponenti, kas tieši ideāli atbilst rūpnīcas auto detaļām ģeometriski un cita veida īpašībās. Auto stikla maiņas cena ir atkarīga tieši no minētajām sarežģītajām nepieciešamajām darbībām pie tam, jo vairāk mašīnas logi ir kā oriģināls, jo vējstikla maiņas cena būs uzrēķināta lielāka. Bet ne visu laiku ir vajadzīga auto logu nomaiņa, ir gadījumi, kad būs pietiekams tikai ar to, ka tiek izdarīts auto stiklu remonts. Nav noliedzams, ka, kad vējstikla remonts izmaksu ziņā ir lētāks nekā nopietnā auto stiklu maiņa, tādēļ, laikā kad tiek pamanīta šķemba vai plaisa pašā stiklā, tad ir vēlams uzreiz iet uz servisu, priekš tam, lai iztiktu ar ievērojami mazākām naudas izmaksām. Auto stikla maiņas cena visbiežāk ir noteikta kā fiksēta, bet pašam stiklam tomēr ir atšķirīgas cenu kategorijas. Nav noliedzams, ka, vienmēr vislabāk izvēlēties servisu, kurā vējstiklu maiņas cena un kvalitāte ir atbilstoša.

Vējstiklu maiņas vislabākais servisa uzņēmums

Diezgan daudzi uzņēmumi nodrošina tādus pakalpojumus, piemēram, kā vējstikla remonts un maiņa. Parasti auto stikla remonta pakalpojums tiek meklēts, lai izlabot 2 sastopamākos bojājumu veidus – plaisas un šķembas. Pats auto stiklu remonts būs jūtami lētāks nekā, kad nepieciešama visa vējstikla maiņa. Tādēļ, kad tiek meklēts serviss, būs pietiekami jāizpēta uzņēmējs. Priekšroka jādod vietai, kurā paši stikli auto stiklu maiņai tiek uzstādīti tikai no ražotājiem ar licenci. Jādod priekšroka vējstiklu remonta uzņēmumam, kur pielieto kvalitatīvu aprīkojumu un uztur tīrību darba zonā, tas, piemēram, padara mazāku varbūtību, ka auto stikla remonta laikā putekļi un netīrumi tiek loga plaisās un šķembās. Tīra vieta ir svarīga arī tajā brīdī, kad notiek vējstiklu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kuri tiks apakšā zem hermētiķa, var izraisīt ūdens noplūdi iekšpusē. Nav noliedzams, ka būs jāsalīdzina vējstikla remonta izmaksas Jūsu izvēlētajā vietā kopā ar konkurentiem, taču necenšaties sameklēt vislētāko vietu, tādēļ, ka, šajā gadījumā nozīmīgi atcerēties, ka tieši padarīto pakalpojumu kvalitāte būs 1.vietā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *