Patlaban ir vēl pieejami tik ļoti dažādi logi, ka griežas galva – koka vai alumīnija logi vai arī ierastie platikāta logi. Logi atšķiras savā starpā kā pēc profiliem, tā arī pēc tā cik biezs ir stiklojums, kas, savukārt, ietekmē to siltumizolāciju. Mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju izvēlēties logus no jebkura materiāla, bez šaubām to kvalitāte tiešām būs laba, bet jau ir jāatrod uzticams logu tirgotājs, protams, arī būs pareizi tie jākopj,. Tiešam logi ir mājas sastāvdaļa, kas būs pakļauta saulei, lietum, temperatūras iedarbībai, līdz ar to piemeklēšanai jāpieiet īpaši skrupulozi.

Pakešu logi kā arī to daudzveidība

Pakešu logi mūsdienās pārsteidz visus ar to dažādību. Eksistē gan koka logi, gan alumīnija vai plastmasas logi, kā arī tie atšķiras pēc izmēra vai formas, tādejādi var būt piemēroti jebkurai ēkai. Bēt kādas ir to atšķirības? Plastikāta logi parasti diezgan pieprasīti logu tirgū, tā kā tiem ir zema cena, ļoti laba siltumizolācija kā arī izturība, taču logu izvēle jāizdara ļoti pārdomāti, tā kā sliktas kvalitātes plastikāta logi var būt arī ar svina piemaisījumiem. Koka logi salīdzinot ar PVC logiem, var būt izgatavoti jau ar lielākām vērtnēm un konstrukcijām. Tos ražojot izmanto atjaunojamus resursus. Bet tie ir ar zemu atmosfēras izturību, tos ir labi jākopj, ka arī tie ir dārgāki, nekā, piemēram, PVC logi. Alumīnija logi ir ar daudz plusiem – tie ir gan ļoti izturīgi pret jebkādu ietekmi, tā arī iespējams izgatavot lielas konstrukcijas, ka arī ir ļoti daudz variāciju un krāsu, bet tie ir ļoti dārgi. Bez šaubām iespējams šos veidus arī apvienot, piem., alumīnija un koka logi. Taču svarīgākais ir atrast profesionālu un tad tiešām tie kalpos ilgi.

Metāla durvis vai arī alumīnija logi – vai var visu pasūtīt vienuviet?

Tad, kad tiks izvēlēti logi, nevajadzētu uzsvaru likt uz PVC profilu ražotājiem, taču labāk būtu izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kas logu tirgū jau ir sevi pierādījis no labākās puses, turklāt ir ar ievērojamu pieredzi un vēl kvalificētu personālu. Vislabāk, ja tas būs liels uzņēmums, kas Jūsu pilsētā strādā vairāk nekā gadu. Sargieties nolīgt vienas dienas firmas, kurā tiek piedāvāti pvc logi un palodzes par zemākajām cenām, ar lielu garantijas periodu un daudz vilinošām akcijām. Kad tiek izvēlēti logi un palodzes, sīki pārrunājiet ar darbinieku par logu komplektācijas iespējām, lūdziet padomu, kā ietaupīt. Bieži vien pēc šādām sarunām daudz kas paliek skaidrs par darbinieka profesionalitāti. Kā arī palūdziet uzrādīt sertifikātus par produkciju un pakalpojumiem. Aplūkojiet to piedāvājumu klāstu, tiešām labi, ja tiek piedavāti ne vien plastikāta logi, un arī, piem., metāla durvis vai garāžu vārti.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *