Sastatnes ir un būs visizplatītākais celtniecības darbu papildrīks, kas bija pielietots jau kopš ļoti seniem laikiem. Alumīnija torņi vai sastatnes parasti nepieciešamas ārpuses darbiem: ēkas fasādes kā arī mūra darbiem līdz pat simts metru augstumā. Pašas konstrukcijas pamatā ir no caurulēm, kuras gareniski un šķērsām apvienotas kopā, pie tam tām ir diezgan stabila un stingra forma. Interesanti, ka paši sastatņu risinājumi jau tiek lietoti ne vienīgi celtniecībā vai restaurācijā, bet arī, piemēram, kā skatītāju tribīnes vai darba platformas. Un skaidrs, ka tieši, izvēloties tāda veida pakalpojumu, kā sastatņu noma cena būs atkarīga konkrēti no tā, cik sarežģītas konstrukcijas tiek izvēlētas. Nav noliedzams, ka, ka tagad alumīnija torņu noma vai arī sastatnes noma jau ir diezgan populārs pakalpojums, pie tam ir ļoti ērti, kad šis pats uzņēmums, kurš iznomā preces, piedāvā arī tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā sastatņu montāža, pie tam ir piedāvāts arī stalažu transports. Tai skaitā šī veida kompāniju preču klāstā eksistē viss sastatņu aprīkojums, kur var sākt ar tādu lietu kā sastatņu aizsargsiets un beigās arī ar tādu sīkumu, kas ir sastatņu piederumi.

Sastatņu projektēšana un lielā dažādība

Tāda lieta kā sastatnes pēc pielietošanas mērķa varētu iedalīt transportējamās un vēl tādās, kas parasti tiek novietotas klāt cieši pie objekta. Transportējamās stalažas tiek dēvētas tieši par torņiem. Labākie būtu tieši alumīnija torņi, jo tie tiešām ir viegli kā transportējami, gan tos ātri var uzstādīt. Pie tam šo alumīnija torņu noma ir pieprasīts pakalpojuma veids. Brīdī, kad tiks īstenota sastatņu projektēšana jāsaprot, vai būs vajadzīgas modulārās vai fasādes stalažas. Sastatņu noma fasādēm var būt vajadzīga, kad notiek darbi pie objekta ārējām sienām. Vienkārša stalažu montāža, augsta stabilitāte, kā arī drošība sniedz iespēju tos izmantot jebkura veida fasādes darbiem. Savukārt modulāro sastatnes noma būs pieprasīta, kad vajadzīgs veikt darbus pie celtnēm ar nestandarta formām, iekšdarbiem lielā augstumā, piemēram, kādai ēkas daļai uc. Arī sastatņu piederumi, tādi kā stiprinājuma enkuri, vajadzīgi katram projektam speciāli piemērojami.

Sastatnes un alumīnija torņi, kur vislabāk pasūtīt?

Parasti, ja mēs meklējam kādu pakalpojumu piedāvātāju un preču pārdevēju, tiek skatītas klientu atsauksmes. Stalažu noma un vēl to nodrošinošais salons, nav izņēmums. Skatoties pēc pakalpojuma, kā sastatņu noma cena vienmēr ir nozīmīgs faktors, izpētiet konkurentu aktuālos piedāvājumus, kādā veidā tie atšķiras, vai, piemēram, šo atšķirību ietekmē konkrētie sastatņu risinājumi. Apskatiet piedāvājumu klāstu, svarīgākais ir nevis daudzveidība, bet kvalitātes līmenis. Nenoliedzami labi, ja lielajā piedāvājumā eksistē ne vien sastatņu noma, bet arī pieejami arī alumīnija torņi. Bez šaubām, tādai darbības vietai ir jāpiedāvā arī tāds pakalpojums kā sastatņu montāža, jo nemaz nevar iznomāt to, ko tad paši neprot salikt kopā. Jāpievērš uzmanība, vai arī tiek vēl piedāvāts sastatņu aizsargsiets, kas tieši būs neatņemama daļa fasādes sastatnēm. Tātad jāizpēta pilns sastatņu aprīkojums, kā arī pieejamie sastatņu piederumi. Apskatiet, kā tad ir īstenoti citi sastatņu risinājumi un projekti, kā tad tika izmantots sastatņu siets. Šis apstāklis ļaus izdarīt pareizo izvēli, pirms tiek iesākta Jūsu objektam konkrētu sastatņu projektēšana un risinājumu piemeklēšana.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *