Sup izbraucieni – tiešām diezgan jauns, bet taja pat brīdī jau ierasts termins vienā. Kas tad īsti ir supošana, un kam tad ir vajadzīgi sup dēļi? Atpūta ar SUP dēli no tulkojuma apzīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu. Diemžēl nav iespējams apzīmēt precīzu periodu, kad sāka savu dzīvi Sup dēļi un paši sup izbraucieni, taču bez šaubām zināms tas fakts, ka supošana ir parādījusies Havajās jau ļoti sen. Vispirms sup dēļi bija izmantoti kā vienkāršs pārvietošanās līdzeklis starp salām. Faktiski tas tika uzbūvēts, kā vienkārš plosts, kas turējās virs ūdens un virzienu tam noteica airis. Tagad aktīvā atpūta jau ierasti ietver sevī ne tikai tādu lietu, kā piemēram, velosipēdu noma, taču uzrodas arī sup īre.

Ienāc – https://www.bullulaivas.lv/veikals/hidroterpi/

Sup dēļi un to veidi

Parasti sup dēļi no sērfa dēļiem atšķiras ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, taču, ja pieminēta tiek profesionāla supošana, šajā gadījumā sup dēļi ir tādi paši kā serf bordi. Mūsdienās ir izveidots daudz dažādu dēļu tipu. Universālie sup dēļi ir atbilstoši vienkārši atpūtai uz ūdens, dēļi tūrismam, ir labs variants nesteidzīgām pastaigām pa ūdeni, reisu dēļi, kas ir ātri un tiek pielietoti sacenšoties. Nav noliedzams, ka, nemaz nevar aizmirst par sērfošanas dēļiem un beidzamais iedalījums ir cietie sup deļi un piepūšamie. Brīdī, kad būs plānoti sup izbraucieni, visbiežāk ir izvēlēti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, un daudzas avio kompānijas iekļāva dēļus sporta inventāra sarakstā. Bieži vien tieši piepūšamie sup dēļi pārdodas komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi ir arī ļoti cieti, bet sērfotāji izvēlās labāk cietos dēļus.

Sup noma vai labāk būtu iegādāties, kas būtu labākais rīcības variants?

Paliek garlaicīgas pastaigas pa mežu un sporta nodarbības zālē? Aktīvā atpūta pie ūdens var būt tas, kas nepieciešams! Patlaban atpūtas variantus pie dabas attīsta, pie tam tiek piedāvāts īrēt mājiņas, kar tad var tikt pavadīta atpūta ar draugiem vai radiem. Bieži vien namu saimnieki sāk piedāvāt papildus iespējas, kā piemēram, supošana, laivu noma vai katamarānu noma, kad blakus atrodas ezers. Tie kam tīk ekskluzīvāka atpūta var izbaudīt tādu lietu, piemēram, kā buru jahtas noma. Kā arī standartā viesu namu pakalpojumu klāstā ietilpst velosipēdu noma. Pie tam sup izbraucieni jau ir mūsdienu modes kliedziens, kur teju katrs trešais dot priekšroku šai atpūtai. Ja supošana kļūst par aizraušanos, tad izdevīgāk ir nopirkt sup dēļi nekā piemēram sup noma.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *