Kurš tad no mums nav meklējis tiešsaistes meklētājā vārdus – vārda diena šodien. Latvijā vārda dienas nereti var būt atzīmētas pat vairāk par dzimšanas dienām, tādēļ ir ļoti patīkami, kad tiek atsūtīti novēlējumi no tuviem draugiem. Bez tam šodien jau ir mājas lapas, kur tad ir ne vien vārda dienu kalendārs, bet arī dažādu veidu novēlējumi, dāvanu idejas, kā arī iespējams pirkt dāvanas, gan tiem kam šodien vārda diena, gan tiem kuriem citi svētki. Šādi mēs ekonomējam savu laiku un var tikt sameklēti tematiski novēlējumi.

Apsveikuma pantiņi kolēģei? Kā var uziet atbilstošu apsveikumu?

Esot darbā, ir pieņemts apsveikt kolēģus ar dažādiem svētkiem, un visbiežāk pat būs sataisīts sava veida kolēģu dzimšanas vai vārda dienas kalendārs. Bez šaubām kolēģus gribās apsveikt ar izdomu, te palīdzēt var tāda lieta, kā interneta lapas, kur ir sagrupēti pantiņi un apsveikumi. Vajadzēs tikai izdalīt – apsveikuma pantiņi kolēģei un tad izvēlēties svētkus, un Jums būs pieejams gatavs, korekts un oriģināls apsveikums. Tomēr, lai saglabāt labu atmosfēru kolektīvā, labi novēlējumi ir ļoti vajadzīgi, tā kā tas viss liks ikvienam justies svarīgam. Un te svarīgākais atrast pareizos pantiņus un neizvēlēties tos,, kas paredzētas sievai, jo šajā gadījumā var sanākt divdomīga situācija.

Kurā vietā atrodami vislabākie apsveikuma pantiņi?

Pētot daudzas mājas lapas, kur ir izvietoti apsveikumi, dažreiz nav skaidrs ar ko tie atšķiras un, kādi dzejoļi ir tie labākie. Šeit var tikt izdalīti 3 galvenie kritēriji, kam tad pievērst vērību. Pirmkārt, lapai ir atrodams labs vārda dienas kalendārs, turklāt ir vēl labāk, kad tas ir papildināts un ir jau dažādu citu svētku dienu kalendārs Meklējot, kā piemēram, vārda diena šodien ir Līgai, Jūs varat uzreiz atrast, ka šodien ir Līgo diena, jo turpat ir pieejams latviešu svētku kalendārs. Otrā lieta ir apsveikumi un tas, kā tie tiek sadalīti. Pareizi jābūt, ka tieši visi dzejoļi vai arī novēlējumi tiek sagrupēti, pa notikumiem, piemēram, vārda dienas, un pa personām, kā piemēram, tēvam vai arī vārdiem – vārda dienas Līgai.. Šis iedalījums ļauj atrast atbilstošākos dzejoļus un apsveikumus. Un pēdējai lieta ir dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas tiek sadalītas pa notikumiem un arī pa personām. Tāda vietne palīdzēs pareizi apsveikt gan to, kas šodien vārda dienu svin, kā arī atrast atbilstošāko dāvanas variantu tētim vai kolēģim svētkos.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *