Kad tiek apmeklēts mēbeļu veikals, sākumā liekas, ka šajā vietā varētu būt tik vienkārši uziet tādu virtuves iekārtas opciju, kas visvairāk patiks. Šeit taču būs tik daudz dažādu variantu! Bet esot mēbeļu veikalā vien pāris minūtes, cilvēks samulst – plauktam krāsa nav atbilstoša, šim krēsls ir bez riteņiem vai kājas nav metāliskas, bet galdi nemaz nav atbilstoši cilvēkam. Pie tam parasti dotais ne īsti piemērotākais mēbeļu variants vēl ir vienīgi vienīgajā eksemplārā, vai arī nav tāda paša galda, tikai uz citu pusi. Tāpēc daudzi klienti izvēlās tieši mēbeles pēc pasūtījuma. Tādā veidā, var cerēt, kad Mēbeļu projektēšana pēc Jūsu vēlmēm realizēs sen izsapņoto sapni par perfekto māju.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, kas ir tas, kas spē īstenot Jūsu idejas?

Mēbeļu projektēšana labāk, tomēr, lai tiek pasūtīta vietā, ko Jums iesaka zināmi cilvēki. Tiešām ir svarīgi, tomēr, lai mēbeļu projektēšana, uzstadīšana, visa uzmērīšana tomēr ir pilnībā mēbeļu izgatavotāja darbs. Atcerieties, kad mēbeļu projektēšana un izgatavošana tiešām ir ilgs process. Uzmanīgi novērtējiet solītos termiņus un esiet uzmanīgi ar tiem, kuri apsola darbu izdarīt ļoti ātri, tā kā šajā gadījumā, visticamāk, var tikt Jums pārdotas, piemēram, biroja mēbeles, kuras nemaz nav izgatavotas pēc Jūsu pasūtījuma, bet ir atrastas jau gatavās. Neaizmirstiet sadarbības līgumu, kurā tiks atrunātas jebkādas saistības. Apskatieties jau gatavās virtuves mēbeles vai cita veida mēbeles, ko ir izgatavojis konkrētais salons. Nav svarīgi, vai arī Jūs dodat priekšroku pašmāju ražotājiem un izvēlaties Latvijā ražotas mēbeles, vai pasūtat citur, būtiskākais būtu profesionālisms, klientu atsauksmes un vēl darba kvalitāte. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, vispirms ir javērš uzmanība interneta atsauksmēm. Tām būtu jabūt, vismaz kādai.. Apskatieties, kāds izskatās mājas lapa un pats mēbeļu veikals. Gadījumā ja uzņēmums kā arī mājaslapa darbojas jau gadus 10-15, tad šim uzņēmumam nemaz nav izdevīgi piemanīt Jūs vai arī pārdot nekvalitatīvas virtuves mēbeles un biroja mēbeles. Pastāv iespēja, ka uzņēmums sniedz augstas klases mēbeles, tā kā tas tik ilgi ir tirgū. Pasūtot masīvkoka mēbeles vai arī lētāka tipa mēbeles pēc pasūtījuma, izlasiet līgumu, jo šis dokuments ir Jūsu garants padarītajiem darbiem. Pārrunājiet ikvienu detaļu, uzsākot ar telpu mērīšanu un tad pabeidzot ar montāžu un atvešanu. Nevajag steigties un sūtīt uzreiz visu, pārbaudiet, kādā veidā darbojas uzņēmums. Iebūvējamie skapji var būt lētākais variants kā pārbaudīt kvalitāti. Un pēc tam pasūtiet virtuves mēbeles vai pat biroja mēbeles.

Masīvkoka mēbeles un citas mēbeles pēc pasūtījuma, kam tad pievērst uzmanību pirms izdarīt pasūtījumu?

Pat nav būtiski, ko tieši Jūs izvēlaties: mēbeles pēc pasūtījuma vai jau gatavas mēbeles, ko piedāvā cilvēkiem mēbeļu veikals. Taču jebkurā gadījumā vienmēr ir janovertē materiālu atbilstība tiesi pēc gataviem paraugiem darbnīcā vai veikalā. Pastāv vairāki noteikumi, priekš tam, lai veiktu nekļūdīgu izvēli. Ja virtuves iekārtas vai citas mēbeles ir sataisītas no skaidu plātnes vai MDF, pievērsiet uzmanību to pārklājumiem. Pārklājums ne vienmēr ir polimēra. Dažreiz šī materiāla vietā tiks pielietota papīra plēve vai finieris. Labs finieris ar labu lakas pārklājums jau ir labāks par izturīgu, taču vizuāli nepievilcīgu papīru. Ārējiem galiem vajadzētu būt divu milimetru plastikāta malai, kas nav tikai masīvkoka mēbeles. Un bez šaubām svarīgi, lai līme nelīstu ārpus malām. Dažreiz ir pielietota vienkārša papīra lente. Tomēr šis ir lētākais opcijas variants, bet tas nekalpos ilglaicīgi. Dažreiz mēbeles pēc pasūtījuma paredz redzamus stiprinājumus, ta kā mēbeļu dizains izstrādāts idividuāli, dažas īpašības neļauj slēpt tādas detaļas. Taču dizaineris var piedomāt pie šīm niansēm, gan gadījumā, ja būs pasūtītas virtuves mēbeles vai masīvkoka mēbeles, taču it sevišķi, laikā kad tiks paredzēta bērnu mēbeļu izgatavošana.

 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *