“Jūsu mājas – Jūsu cietoksnis” – šī ikvienam pazīstamā frāze būtu īstenojama tikai tajā brīdī, ja mājvieta būs ne vienīgi ērta, bet, protams, arī aizsargājoša. Vienu no galvenajām lomām ataino pareizi izvēlētas ārdurvis privātmājām vai dzīvokļiem. Tām jābūt uzticamām kā arī spēcīgām pret uzlaušanas iespējām. Kam jāveltī uzmanība, iegādājoties ārdurvis privātmājai vai dzīvoklim? Vispirms, tas, ka tieši preces cena nebūs kvalitātes rādītājs. Piemēram, negodprātīgi pārdevēji jau var pārdot ekskluzīvāko preci, bet tieši tas neatbildīs Jūsu cerībām. Tādēļ īsti lietpratēji pienāk pie katra klienta individuāli, lai piemeklētu labākās metāla durvis mājai, kur ir samērīga cenas un kvalitātes attiecība.

Dzelzs durvis mājai: ko tieši būtu jāpārbauda?

Mēģinot atrast priekš sevis ārdurvis, vienmēr pieminiet konsultantam, vai nepieciešamas metāla durvis dzīvoklim vai piemēram mājai, tā kā šajā gadījumā ir ievērojama starpība. Pirmā kā arī vissvarīgākā starpība ir tas, ka ārdurvis privātmājām būs tiešā kontaktā ar ielu, tādēļ durvīm vajadzētu būt diezgan spēcīgām pret augstu mitruma līmeni, temperatūras izmaiņām kā arī klimatiskajām izmaiņām. Tāpēc, meklējot dzelzs durvis mājai, jāvērš uzmanība labai slēdzenes izvēlei kā arī durvju aizsargājošo kārtu izmantošanai. Pie tam metāla durvis dzīvoklim drīkst nebūt piemērotas šīm prasībām. Un visbeidzot, uzliekot dzelzs durvis mājai, būs jābūt drošiem par to siltumizolāciju. Parasti rekomendējams likt divas ārdurvis privātmājām, lai saglabāt lielāku siltumu. Kad izvēlaties jebkāda veida dzelzs durvis pastāv pamata priekšnosacījumi, kam jāpievērš vērība – metāla biezums, ārējās tērauda loksnes biezums kā arī stiprinājumu esamība. Vienā skatījumā, jo milzīgākas būs minētās vērtības, jo izturīgākas var būt ārdurvis, kaut gan no otras puses skatoties, ir iespēja neizskaidrojami palielināt visas konstrukcijas smagumu, kas tad radīs lielāku inerci un atraku cilpu nodilumu.

Dzelzs durvis, kas atrodamas uzticamā un jau zināmā vietā

Mēģinot sameklēt metāla ārdurvis, klients sakumā pievērš uzmanību tikai produkta cenai, taču daudz svarīgāka lieta ir pats izgatavotājs, kurš ražoja šis durvis. Jo var gadīties, ka mazliet augstāka cena novedīs tieši pie tā, ka tiešām saņemsiet pārbaudītas un arī labas kvalitātes ārdurvis privātmājām. Ņemot vērā to, ka tādējādi var tomēr ir pirkums uz daudziem gadiem, priekšroka jādot tiem ražotājiem, kas atbild par savu kvalitāti. Tas apstāklis, ka pašas metāla durvis kā arī to izgatavotājs ir atrodams tiešsaistē, jau ir liels pluss, tā kā var sameklēt ziņas konkrēti par konkrēto zīmolu, un arī pārdevēju, kurš tirgo šo produkciju. Labāk ir izvēlēties tos, kas tirgū strādā daudzus gadus, pie tam pierādījuši ražoto produktu. Svarīgi ir, kad metāla ārdurvis tiks izgatavotas pilnīgi automatizēti, tādējādi iespējams izbēgt brāķa variantus. Nav svarīgi, kur Jūs pērkat interneta vietnē vai salonā, bet bez šaubām, tiek parocīgi, ja ārdurvis dzīvoklim vai mājai var iegadāties internetā, saņemot pilnu konsultanta atbildi.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *