Kontaktlēcas ir redzi labojoša lieta, kura tiek lietota, novietojot lēcu precīzi uz acs radzenes. Parasti kontaktlēcas ir paredzētas acu asuma problēmu uzlabošanai, situācijā kad klientam ir slikta redze tālumā, slikta redze tuvumā, astigmātisms. Visiem skaidrs, ka mūsdienās lēcas lieto pat kā rota vai stila rīks, jo ar to palīdzību ir iespējams mainīt acu krāsu arī pat zīlītes formu. Ir gadījumi, ka lēcas paredzētas terapijai vai profilaksei, mēģinot aizsargāt aci vai arī izvairīties no slimības palielinānāšanās. Kontaktlēcas princips ir tāds pats kā briļļu lēcām. Lēcas lauž gaismas staru un virza to tieši uz tīkleni, savukārt, tas nodrošina dzidrāku acu redzi.

Kādas tad ir lēcas

Lēcas acīm tiek iedalītas kā pēc materiāla, no kā tās tiek tasītas, kā arī pēc laikā lēcu mainai, gan nodiluma, gan pēc optiskām iezīmēm un to krāsas. Šis iedalījums arī atstāj pēdas uz lēcas cenas. Bet lielākoties lēcas acīm dalās 2 pamata daļās – mīkstās lēcas un cietās. Lēcas, kas ir mīkstas acīm izvēlās vairums. Mīkstas mēneša kontaktlēcas acīm dalās vēl divās iedalījumu grupās: hidrogēla lēcas kā arī silikona hidrogēla lēcas. Cietas kontaktlēcas lielākoties nozīmē acs ārstēšanai smagos situācijās, piemēram, pieaugošas astigmātisma pakāpes labošanai. Tās nemaina formu, tādēļ nodrošina augstas kvalitātes redzi. Šīs lēcas tiek izgatavotas no vielām, kuru galvenokārt ir silikons. Un cietajām kontaktlēcām O2 caurlaidība ir ievērojami lielāka, ja salīdzina ar mīkstām lēcām. Šis apstāklis nosaka bez šaubām to, ka cietās lēcas cena ir lielāka.

Tagad e-vides pasaule jau ir pazīstama un preču iegāde jebkurā no online vietnēm drīkst salīdzināt ar iepirkšanās parastajā veikalā. Šo var attiecināt arī uz kontaktlēcas interneta iepirkšanās platformu. Droši un pārbaudīti interneta veikali pazīst savu preci, šajā situācijā lēcas, ko tie pārdod, līdz ar to cilvēkam drīkst droši uzdot jautājumus, ja kaut kas nav skaidrs. Izskatīsim gadījumu, ja Jūs neesat pārliecināti kuras lēcas Jums vajag, taču Jums ir izraksts, darbiniekiem jāmāk Jums pasniegt piemērota konsultācija. Gadījumā, ja ir zināms, kādas kontaktlēcas internetā ir nepieciešamas, šajā gadījumā droši izmantojiet kontaktlēcu katalogu, ar kuru varētu apjaust kontaktlēcu cenas un izvēli. Un standartā tiek sniegta opcija dalīt kontaktlēcas atbilstoši kritērijiem un atlasīt filtrus.

Vieta, kur pirkt lēcas tiešsaistē

Mēģinot izvēlēties sev lēcas interneta veikalu, ir ieteicams pievērsties preču sortimentam. Parasti labam pārdevējam būs precēm, ko ražo lielākie lēču ražotāji. Būtiskas ir pastāvīgo pircēju domas, kuri jau iegādajās lēcas interneta veikalā. Mūsdienās, kur interneta veikalā pieejams viss, iespējams atrast īstas recenzijas un veikt pareizu izvēli, kurā vietā pirkt lēcas acīm interneta veikalā. Der aplūkot īpasos piedāvajumus un atlaides, lai izprastu cik ļoti e-veikals piesaista mērķauditoriju un nav noliedzams, ka ne mazāk svarīgas ir lēcas cenas, jo tām vajadzētu būt lētākām nekā veikalos.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *