Vasara ir tas laiks, kad pavadīt brīvo laiku ar draugiem un ģimeni, atpūšoties pie dabas, jo kurš gan labprātīgi vēlas siltās vasaras dienas pavadīt istabā pie TV vai datora ekrāna. Aktīvā atpūta pie dabas, lieliski palīdz atslābināt gan ķermeni, gan prātu no ikdienas rutīnas un palīdz atjaunot spēkus. Ņemot vērā to, ka Latvijā pēdējos gadus aktuāla ir brīvā laika pavadīšana pie ūdeņiem, visiem interesentiem tiek piedāvātas opcijas, kā šo izklaidi aizpildīt pilnvērtīgi – laivošana, buru jahtas noma, katamarānu noma, sup dēļu noma un arī vēl dažādas izklaides opcijas. Uzņēmēji nesnauž un arī katru sezonu atpūtniekiem tiek piedāvāts ar vien vairāk, lai interesanti un arī pilnvērtīgi atpūstos!

Uzzini vairāk – http://www.bullulaivas.lv/laivu-noma/

Supošana pēdējos gadus ir kļuvusi ļoti pieprasīta izklaide un par to izrāda interesi ar vien lielāks izklaidēties gribētāju loks. Daudziem joprojām šis vārds un aktivitāte ir klāta ar noslēpumu plīvuru, tālab, nelela informācija par to, kas tas īsti ir un vai tas ir piemērots visiem, izstāstīsim zemāk. Supošana, jeb braukšana ar SUP dēli, ir stand up puddle boarding jeb stāvēšāna uz plata sērfa dēļa, kas pa ūdens virsu pārvietojas ar aira palīdzību, vienkāršāk sakot, supotājs airē, lai tiktu sev vajadzīgajā virzienā. Sup dēļus mēdz iedalīt dažādās kategorijās, tālab vispirms, nebūtu par skādi iepazīties ar informāciju par to, kā šo izklaidi baudīt drošāk. Jebkurš, kurš nodrošina sup dēļu nomu, nenoliedzami pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

KĀDAS IZKLAIDES PIEEJAMAS ŪDENS TUVUMĀ?
Mūsdienās, visiem ūdens izklaides veidu cienītājiem, pavisam noteikti tiek sniegts liels klāsts aktīvās atpūtas pavadīšanai pie dabas krūts. Laivu īre, sup dēļu īre, katamarānu īre un pat buru jahtas īre ir tikai daži no piedāvājumiem, turklāt, ir iespējams iznomāt arī velosipēdu. Variantu kā lieliski izklaidēties ar draugiem vai ģimeni vasaras mēnešos tiešām nav maz, jāspēj vien vienoties par to, ko no visa klāsta izvēlēties.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *