Dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, vien agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Viss tas, ko varam iegādāties veikalu plauktos, ir dažādu loģistikas servisa kopuma iznākums. Viss, sākot no lietas radīšanas, līdz nonākšanai pie patērētāja, ir loģistikas procesu kopums. Loģistikas konsultācijas uzņēmumos veic gan atsevišķi nolīgtas loģistikas kompānijas, gan atsevišķas loģistikas nodaļas, kas parasti atrodamas lielākos uzņēmumos. Lai pircēja pieredzi pakalpojumu saņemšanā padarītu vēl  patīkamāku, tiek piedāvāti daudzpusīgi saistīti pakalpojumi, piem., starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, konteineru pārvadājumi un arī kravas taksometrs. Tiek nodrošināti visa veida kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

Uzzini vairāk – https://www.ursus.lv/logistikas-pakalpojumi.html

KĀ VAR PĀRVADĀT SPECIFISKU KRAVU?

Katrs klients un tā vajadzības tiek vērtētas atsevišķi, lai būtu iespējams nodrošināt piemērotāko un drošāko pārvadājumu veidu, balstoties gan uz galamērķi, gan kravas specifiku. Papildus var lietot arī apdrošināšanas un muitas brokeru servisu. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida raizes. Neatkarīgi no tā, vai krava tiek pārvadāta ar kravas auto, avio, dzelzceļu vai kuģi vai ar velosipēdu – visam procesam ir jābūt pārdomātam un kvalitatīvam, lai esošie klienti, pēc lieliska servisa saņemšanas būtu gatavi turpināt sadarbību arī nākotnē.

KRAVAS PĀRVADĀŠANAS VEIDI LATVIJĀ UN PASAULĒ.

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko vajadzīgs pārvadāt, ašķiras, ir iespējams noskaidrot piemērotāko pārvadāšanas formu, tādējādi rodot visoptimālāko risinājumu pircēja vajadzībām. Auto kravu pārvadājumi mūsdienās ir izplatītākais kravu pārvadāšanas veids. Šādu kravu pārvadāšanas veidu ir viegli noorganizēt, ir iespējams pārvadāt teju jebkāda tipa sūtījumus un tas ir izplatīts ne vien Eiropā, bet arī visur citur pasaulē. Savukārt, ja īpaši sensitīvu kravu ir vajadzīgs nogādāt galamērķī pēc iespējas ātrāk, tad labākais risinājums būs avio pārvadājumi. Viens no lētākajiem un izdevīgākajiem risinājumiem ir arī pārvadājumi izmantjot dzelzceļu, jo šādi ir iespējams pārvadāt arī nestandarta kravas veidus. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas veidu – jūras ceļus. Pakalpojums tiek nodrošināts ne tikai kravu pārvadāšanai uz lielākajām eiropas, bet arī uz pasaules ostām Malaizijā, Singapūrā un pat ASV.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *