Tā pat kā cilvēks nepārvietojas bez kurpēm, būs neiespējami atrast mašīnu, kas pārvietotos bez riepām. Mašīnas riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, nenoliedzami ir viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas lietojat, auto ir jābūt drošai.Automašīnu riepas visādā ziņā ir iegādājamas plašā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas būs iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Kā piemēram, mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas automašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, nenoliedzami ir ekonomija, jo pastāv variants ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

KONSULTĀCIJA RIEPU SERVISĀ.

Riepu serviss, kas piedāvā saistošus piedāvājumus katram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas automašīnas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī lietot automašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes pakalpojumu un arī daudz citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl patīkamāka, ir iespēja izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *