Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās darbojas kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Ar vairākām detaļām un aksesuāriem ir iespējams telpu vizuāli palielināt vai samazināt, piešķirot nepieciešamos akcentus. Izplatīts veids kā to izdarīt, ir pie sienām izvietot dažāda stila kanvas ar sev tīkamu apdruku. Kanva ir audekla gabals, kas uzvikts uz koka rāmja un gatavs apdrukai vai arī apgleznošanai. Ārkārtīgi populāri ir uz kanvām drukāt vairākas sev svarīgas fotogrāfijas, ko ir var izprintēt arī kā kolāžu, piešķirot sevišķu akcentu ne tikai sienai, bet arī pašai telpai. Kolāžas izmēra kanvas ir ieteicams izvietot ar nelielu 3-5 centimetru atstatumu vienu no otras.

KĀ JĀKOPJ KANVA?
Maldīgi domāt, ka kanvas apdruka ir vienkārša attēla izprintēšana uz audekla. Mūsdienās veidotās kanvas tiek apstrādātas ar speciālu laku, lai tās ir vieglāk kopt, kā arī tās kalpotu ilgāk – attēls neizbalētu, nesmērētos. UV staru ietekmē attēls varētu sākt izbalēt vai arī pat deformēties, šādā veidā kanvas attēlu vai kolāžu sabojājot un arī padarot estētiski nebaudāmu. Kanvas kopšana ir gaužām vienkārša – laiku pa laikam to vajadzīgs noslaucīt ar mīkstu lupatiņu. Kanvas izgatavošanā liela loma ir arī attēla kvalitātei. Minimālais fotogrāfijas izmērs, ko printēt uz kanvas, ir 2 MB. Taču, ja runājam par formātiem, tad apdrukai pateicīgākie ir.jpg un .png formāti. Kanvu izgatavošana notiek vienas vai arī divu dienu ietvaros.

KAS VEIDO KANVU CENU?
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz vairākiem rādītājiem. Kanvas izmērs un veids būs viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Kanvas izmērs nosaka to, kāda ir sākuma cena. Ir iespēja pirkt gan neliela izmēra kanvas dažu desmitu centimetru izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas ir teju divus metrus lielas. To, kā kanva izskatīsies un kādus efektus būtu iespējams piemeklēt attēlam, būs iespējams apskatīt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *