Varētu pat apgalvot, ka mūsdienās ir neiespējami neatrast piemērotu darbu vai piemērotus darbiniekus savā nozarē, jo tehnoloģijas un informācijas apmaiņa notiek ātri un kvalitatīvi.

Dažāda veida vakances Latvijā un arī vakances ārpus Latvijas, katru dienu tiek izvietotas dažādās interneta vietnēs un vakanču portālos. Arī sociālie tīkli mūsdienās kalpo kā lieliski palīgi gan darba meklētājiem, gan darba devējiem, kuri meklē jaunus komandas biedrus.

CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES DARBA DEVĒJAM.
Mūsdienās joprojām atrodas tādi darba meklētāji, kuri uzskata, ka visa nepieciešamā informācija, ko lūdz iesniegt darba devējs, ir muļķības. Aiz vien vairāk darba devēju vēlas, lai kandidāti iesniedz ne tikai CV, bet arī motivācijas vēstuli vai pat īsu rezumē par sevi un savām darba gaitām. Interneta vidē ir atrodami dažādi veidi un paraugi tam, kā pareizi aizpildāmi šādi dokumenti. Ja visos dokumentos sniegtā informācija darba devējam šķitīs saistoša, tad kandidāts tiks uzaicināts uz intervijas otro kārtu, kas visbiežāk ir tikšanās aci pret aci kandidātam un darba devējam. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

KUR SAMEKLĒT DARBU ŠEIT VAI ĀRPUS LATVIJAS?
Gribam vai nē, bet iztiku sev varam nopelnīt tikai ar darbu. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams darbs Rīgā, darbs Talsos vai darba piedāvājumi jelgavā, derīgas vakances ir atrodamas katru dienu. Nepieciešams vien nedaudz pameklēt un noteikti atradīsies kas piemērots. Ļoti noteicoša ir pareiza un precīza informācijas norādīšana par sevi, tieši tā, kā vēlas darba devējs. Darbs ārpus Latvijas joprojām ir aktuāls un piesaista daudz interesentu. Ja vēlaties atrast darba iespējas ārpus Latvijas robežām, iesakām meklēt vakances oficiālās interneta vietnēs vai nodarbinātības aģentūrās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *