Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, vienmēr saistās ne vien ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgi kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā noorganizēt liela apmēra galda klāšanu.

Allaž vajadzīgs izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums ir izdevies. Vairākas konditorejas Rīgā mēdz piedāvāt ne vien individuālus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot banketus. Kas gan var būt labāks – kāds visu ēdienu pagatavošanu izdarīs jūsu vietā un būs opcija lieliski atpūsties! Arī jautājums par to, kur pirkt gardu kliņģeri, nenoliedzami būs atrisināts, ja izvēlēsieties piemērotu konditoru.

Uzzini vairāk – www.francumaize.lv/ru/

TORTES UN KŪKU CEPŠANA PĒC PASŪTĪJUMA.
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vairāk var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties torti pirkt pie konditora, tad ir rekomendējams iepazīties ar atsauksmēm, lai būtu skaidrs ar ko rēķinātes un arī vai nosauktā cena būs piemērota piedāvājumam. Vislabākais būs zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenu un, protams, piedāvājuma attiecība. Kūkas pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija pasūtīt pie dažādiem konditoriem individuāli vai arī arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šādu pasūtījumu cena sastāda ne vien produktu izmaksas, bet arī konditora ieguldītais darbs un, protams, laiks, tādēļ, ja arī cena ir par dažiem eiro lielāka kā pērkot jau gatavu izstrādājumu, atceraties, ka kūka vai kliņģeris tiek cepts individuāli un līdz ar to vienmēr būs svaigs un gards.

IZBRAUKUMA BANKETU ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMI.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti piedāvā dažāda veida konditorejas, ir banketa galdu klāšana, jeb vienkārši bankets. Šis pakalpojums ir tik pat izplatīts un pieprasīts kā konditorejas pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galda klāšana izbaukumā kļūst aktuāla, sākoties siltajam laikam un, protams, vasaras sezonai, tālab šo laiku varētu saukt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketa galdu klāšanā spēlē cenu un arī daudzuma attiecība, tālab klientiem ieteicams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditorejas vai galdu klāšanas kompāniju. Banketu ēdienkartē lielākoties būtu ietverti gan dažādi salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir pasūtītāja vēlmes. Pasūtījums ir labākās kvalitātes, svaigs un arī gatavots īsu mirkli pirms pasniegšanas.

Veiksmīga konditoreju un arī galdu klāšanas servisu sniedzēja piesaiste iecerētajam pasākumam, būs viena maza daļiņa no visa, lai pasākums būtu izdevies un viesi dotos mājās priecīgi un, protams, garšīgi paēduši!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *