Ļoti daudzi briļļu nēsātāji izvēlas ikdienā pāriet uz kontaktlēcu lietošanu, jo tas ir samērā ērti un, mūsdienās ir iespējams sameklēt atbilstošas kontaktlēcas pat ļoti specifiskām redzes problēmām.

Ir pieejams gan tuvredzībai, gan tālredzībai paredzētas acu lēcas, kā arī multfifokālās kontaktlēcas, ko drīkst lietot cilvēki, kuriem problēmas ar redzi ir gan skatoties tuvumā, gan tālumā. Online ir iespējams nopirkt dažāda veida lēcas daudz plašākā izvēlē kā optikas veikalos uz vietas, tāpēc šo piedāvājumu nevar neizmantot. Tā pat online ir iespējams pasūtīt saulesbrilles, briļļu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un arī dažādus aksesuārus, kas briļļu un lēcu lietošanu ikdienā padarīs vienkāršāku.

KĀDS IR KONTAKTLĒCU KLĀSTS OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS INTERNETA VEIKALĀ?
E- iepirkšanās vietnē ir atrodamas dažāda veida lēcas, kas būs atbilstošas pat visprasīgākajam klientam. Pieejamas ne vien kontaktlēcas, kas paredzētas vienreizējai lietošanai vienu dienu, bet arī tādas, ko var lietot divas nedēļas un arī pat mēnesi no vietas. Ir iespējams iegādāt ari lēcas, ko iespējams lietot pāris mēnešus, līdz pat pusgadam. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti ērti, it īpaši tiem, kuri ir aizmāršīgi un kontaktlēcu ievietošana no rīta vai izņemšana vakaros var vienkārši izkrist no prāta. Pieejamas arī toriskās lēcas, kas būs īpaši aktuāla vajadzība visiem tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Multifokālās jeb progresīvās kontaktlēcas ir domātas tiem, kuriem ir svarīga redzes korekcija gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā vienlaicīgi. Tiem, kuri grib dažādot savu ārējo izskatu ikdienā, iegādei ir pieejamas dažāda tipa lēcas bez optiskām dioptrijām, kas maina acu zīlītes krāsu, tādējādi, ir iespēja mainīt savu acu krāsu ātri, ērti un pavisam vienkārši, truklāt tas nav nedz kaitīgi, nedz prasa speciālu sagatavošanos. Ir padomāts arī par tiem, kuri vēlas apkārtējos pārsteigt ar salīdzinoši traku ārējo izskatu kādā tematiskā ballītē vai karnevālā. Iegādei ir pieejamas lēcas ar nepierastu dizainu.

KAS JĀZINA PIRMS BRIĻĻU UN KONTAKTLĒCU IEGĀDES?
Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un arī lietošanai ikdienā, nenoliedzami ir nepieciešams konsultēties ar savu optometristu vai oftalmologu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas vajadzīgs, lai atrastu piemērota stipruma kontaktlēcas, jo, tā pat kā nepiemērotu briļļu valkāšana, arī nepiemērota stipruma kontaktlēcu lietošana ir kaitīga veselībai un, darot to ilgstoši, redze var sabojāties vēl vairāk. Lēcu e- vietnēs ir iespējams atrast visplašākā klāsta kontaktlēcas un, nepieciešamības gadījumā var veikt arī speciālu pasūtījumu.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *