Māja bez logiem nav iedomājama, tādēļ to izvēle ir vitāli svarīga komforta un funkcionalitātes nodrošināšanai ēkā. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi risinājumi tam, lai būvējot māju, būtu iespējams izvēlēties un pielāgot tieši tāda tipa logus, kas ēkā ir vispiemērotākie.

Ir iespējams izvēlēties dažādu materiālu logus, kas iedalās trīs kategorijās pēc to popularitātes – koka logi, pvc logi jeb plastmasas logi un alumīnija logi. Pareiza un kvalitatīva logu iebūvēšanai ir ne tikai kosmētisks efekts, bet noteikti arī funkcionāls, jo tiek nodrošināta pareiza ventilācija un siltuma, kā arī skaņas izolācija.

PVC logi, jeb plastmasas logi noteikti ir viena no populārākajām klientu izvēlēm, kad ir runa par logu nomaiņu telpai. Tautā vienkārši saukti par plastmasas logiem, Latvijā sāka kļūt populāri šā gadsimta sākumā, kad to pieprasījums sāka augt ļoti lielos apmēros. Tos uzstāda gan dzivojamām, gan saimniecības telpām, tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, ar un bez vērtnēm, kā arī populāras līdz ar to ir šāda paša tipa durvis balkoniem, lodžijām un izejām uz pagalmu. Arī plastmasas logu uzstādīšanā svarīga ir stikla paketes kvalitāte un piemērota furnitūra un, protams, jauna palodze.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES KOKA LOGUS?
Gadsimtiem ilgi koka logi ir kalpojuši cilvēkam mājokļa būvniecībā un, ejot laikam un tehnoloģijām attīstoties tie ir kļuvuši vēl kvalitatīvāki, pieprasītāki un vieglāk pielāgojami ikdienas sadzīvei. Ja sākotnēji šķiet, ka plastmasas logi ir tos izstūmuši no savas pozīcijas, tad šāds uzskats ir maldīgs. Koka logi ir ekoloģiski un dabai draudzīgi, pie tam pieejami dažādās formās un izmēros, piemēroti klienta vēlmēm, nodrošina skaņas un siltuma izolāciju un visādi citādi pilda tādu pašu funkciju kā plastmasas logi. Arī krāsu gammas ir pieejams piemērot eksterjeram vai klienta vēlmēm.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES ALUMĪNIJA LOGUS?
Arī alumīnija logi un durvis ir izvēle, kas gan nav tik populāra, taču pieprasīta klientu vidū. Šis ir lielisks risinājums telpām, kurās svarīga ir skaņas un siltuma izolācija. Sāktonēji šķiet, ka šie logi ir plāni un neizturīgi, taču papildus visām skaņas un siltuma izolācijas ekstrām, tie ir arī ugunsdroši. Tie ir pieejami dažādos izmēros un formās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *