Sienu noformējumam telpu dizainā un iekšējā apdarē, allaž ir bijusi liela loma. Ne vien piemērotu apdares materiālu izvēlē, bet arī dekoratīvo elementu izmantošanai pēc apdares darbu beigām.

Pēdējā laikā ārkārtīgi populāra ir kļuvusi dažāda stila kanvu izvietošana mājokļos vai darba telpās. Izgatavot kanvu ir vienkārši, turklāt kanva ir ērts un viegli pielāgojams vizuālā noformējuma elements – uz koka rāmja uzvilkts audekls, ko iespējams apdrukāt vai apgleznot. Populāri ir uz kanvām drukāt dažādas sev svarīgas fotografijas un attēlus. Attēlu uz kanvas ir iespējams sadalīt dažādās mazās kanvās, tādā veidā izveidojot interesantu kolāžu no izvēlētā attēla. Pirms kolāžas pirkšanas, iesakām izmērīt to, cik lielu laukumu uz sienas tā aizņems, jo jāņem vērā fakts, ka kolāžas kanvas vajadzīgs vienu no otras izvietot ar trīs līdz piecu cm atstarpi.

KĀ IZGATAVO KANVU UN KĀ TO KOPJ?
Kanvas apdruka un arī izgatavošana neaprobežojas tikai ar attēla izprintēšanu uz audekla gabala. Katra izgatavotā kanva tiek apstrādāta ar speciālu laku, kas pasargā kanvu no putekļiem un arī UV stariem, kas var kaitēt attēla kvalitātei ilgtermiņā. Tas nozīmē, ka kanvai nebūs jāatrodas telpas tumšākajā stūrī, lai neizbalētu pie tam, tās kopšana ir ārkārtīgi vienkārša – pietiks, ja notīrīsiet to ar mīkstu drāniņu. Lai uzdrukātais attēls uz kanvas būtu kvalitatīvs, ir ieteicams lietot piemērota izmēra attēlus un arī to formātus. Tas nepieciešams, lai apdrukai domātais attēls neizskatītos graudains, pikseļains, izstiepts vai kā citādāk deformēts. Apdrukai būs iespējams izmantot fotogrāfijas, kas ir izmērā no 2-50 megabaitiem. Visbiežāk apdrukai izvēlas attēlus, kas būs .jpg vai .png formātos. Taču, tas nebūt nenozīmē, ka kanvu nav iespējams izgatavot, ja attēlam ir cits formāts vai arī izmērs, pie tam, šādos gadījumos lūgums sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par iespējām. Kanvas parasti tiek apdrukātas vienu līdz divu darba dienu laikā.

KANVAS CENA.
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz atšķirīgiem rādītājiem. Kanvas izmērs un veids būs viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Arī kanvas izmērs būs svarīgs gala izmaksu aprēķināšanā. Pastāv opcija pirkt gan maza izmēra kanvas dažu desmitu cm izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas būtu teju divus metrus lielas. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, būs iespējams novērtēt to, kā kanva izskatīsies un kādus efektus tai ir iespējams pielāgot un piemeklēt.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *