Konditoreja piedāvā pašas labākās uzkodas un pārsteidzošus našķus, kas spēs piesaistīt gan pieaugušo, gan bērnu uzmanību ar garšu niansēm. Konditorejas izstrādājumi veidoti no vērtīgākajām sastāvdaļām, tāpēc Jūs varat nogaršot gardas nelielās uzkodas, interesantus cepumus, dažādus saldos un protams arī sāļos klinģerus utt.

Konditorejas Rīgā rūpējas par savu pircēju labsajūtu, tāpēc visus gardumus var baudīt kafejnīcā vai arī vienkārši pasūtīt uz savu mājokli. Daudzveidīgu recepšu izmantošana noteikti atdzīvina visu konditorejas piedāvājumu kopumu, tādēļ neatkārtojamās tortes uz pasūtījuma katru reizi ir tiešām unikālas un pārsteigumu pilnas. Profesionāli tiek rīkoti dažādi banketi, tādēļ varat droši izvēlēties visu, ko vien Jūsu sirds vēlas, lai pasākums būtu izdevies un visi viesi būtu paēduši!

Pieskaņojiet kūku svinību tematikai

Mājas un cita veida tortes uz pasūtījumu izvēlas daudzi, jo ir iespējams veidot unikālu noformējumu, jautrus uzrakstus u.c. detaļas. Konditorejā iespējams elementāri pasūtīt kūku vecmeitu vai vecpuišu ballītei, dzimšanas dienai un arī savām kāzām, pietam to var veidot arī vairākos stāvos. Šādas tortes pēc individuāla pasūtījuma Rīgā pārsteigs svinību viesus, jo iespējams pasūtīt arī pavisam jaunu recepšu izstrādājumus. Konditoreja ir labākā vieta, kur pasūtīt tiešām garšīgu kliņģeri, tādēļ Jūs varat izraudzīties atšķirīgus sāļos vai tieši pretēji – saldos pildījumus. Izlemjot pasūtīt īpaši Jums pagatavotus konditorejas izstrādājumus varēsiet būt drošs, ka visas izmantotās sastāvdaļas ir Jums piemērotas un garšu nianses liks visām mēles kārpiņām sajūsmināties.

Īpaši izplānoti banketi viesībām

Galda klāšana vienmēr ir laikietilpīgs process, tāpēc par Jūsu svētku atmosfēru var lieliski parūpēties arī konditorejas komanda! Izbraukuma banketi tiek organizēti balstoties uz Jūsu nosacījumiem, tāpēc varat noteikt svinību norises vietu, uzkodu variantus utt. Banketu ēdienkarte ietver neskaitāmus izvēles variantus, tādēļ varat droši atlasīt tos, kas Jums šķiet vispiemērotākie. Uzkodas banketiem ir tiešām izsmalcinātas un arī pavisam vienkāršas, tādēļ tās ir viegli pielāgot dažādām situācijām. Galdu klāšana izbraukumā noris ļoti veikli un kvalitatīvi, tādēļ Jums nevajadzēs uztraukties.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *