Hokejs visādā ziņā ir latviešu nacionālais sporta veids. Ne velti Pasaules Čempionāts hokejā ir viens no Latvijā gaidītākajiem un skatītākajiem notikumiem. Īsts hokeja līdzjutējs ne vien apmeklē spēles ledus hallēs un skatās tās televīzijas ekrānos, bet labprāt arī pats šad tad padzenā ripu pa ledu.

Tā pat arī ļoti daudz vecāku izvēlas savus bērnus sūtīt hokeja treniņos. Lai sekmīgi varētu piedalīties šādās sportiskās aktivitātēs, obligāti nepieciešams piemērots inventārs, jo ar šortiem un T kreklu un sporta apaviem kā, piemēram, spēlējot futbolu, būs par maz. Piemērotu inventāru hokeja spēlēšanai ir opcija iegādāt dažādos speciālos sporta veikalos, kuros sev piemērotus aksesuārus atradīs gan vīri, gan daiļā dzimuma pārstāves.

HOKEJA INVENTĀRA IEGĀDĀŠANĀS TIEŠSAISTĒ.
Hokeja piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, katrā ziņā ir hokeja slidas, hokeja nūjas un arī hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut vienu reizi dzīvē ir slidojis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas paredzētas daiļslidošanai, tādēļ vajadzīgs pasūtīt piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena inventāra pozīcija, kurai ir nozīmīga loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra slidošana uz ledus, un reizi pa reizei tomēr nāksies arī sasisties. Ja hokeja komandā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad vajadzīgs īpašs inventārs, kas sevī ietver arī plecu un arī kāju sargus, ķērājus un pielāgotu ķiveri. Speciālos veikalos ir iespējams iegādāties ne tikai inventāru, bet arī dažādus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanai paredzētajos sporta veikalos ir iespējams iegādāties arī visu vajadzīgo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

KUR PIRKT LABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI TIEŠSAISTĒ?
Visu hokeja spēlēšanai nepieciešamo ir iespējams iegādāt gan sporta veikalos uz vietas, gan tiešsaistē. Lai arī pirkumu veikšana internetā šķiet parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai vajadzīgo ekipējumu, ir dažas pozīcijas, ko labāk iegādāt veikalā uz vietas, kur ir iespējams tos piemērīt un atrast piemērotāko. Obligāti viena no šādām pozīcijām ir hokeja slidu iegāde. Ir svarīgi lai hokeja slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un sargā no traumām. Arī aizsargelementu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, pielāgošana ir ārkārtīgi būtiska. Atbilstošs ekipējums veicina ātrākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *