Kamīni piemēroti tiem, kas vēlas ļoti ātri un viegli uzsildīt māju, pietam drēgnos vakaros patīkama nodarbe ir lūkošanās uguns liesmās. Garšu baudījumu sniedz ērtās kamīnkrāsnis, jo tajās gatavotie ēdieni ir nevainojami, turklāt izdalītais siltums saglabājas pat vairākas stundas. Īpašie stūra kamīni iederas ikvienā telpā, jo tie nav pārāk lieli, bet ļoti svarīgi pārbaudīt, kādu platību tie spēj apsildīt. Granulu kamīni jālieto atbilstoši speciālistu ieteikumiem, jo atsevišķiem modeļiem obligāti vajadzīgs režģis. Krāsnis veidotas no pilnībā ekoloģiskiem, augstas kvalitātes materiāliem, tādēļ to lietderības koeficients ir visai augsts. Ienāc tulikivi.lv – tur varēsi skatīt visas krāsnis!

Pielāgojiet krāsni pirts rituāliem

Pirts krāsnis pieejamas atšķirīgos izmēros, līdz ar to tās piemērotas jebkurai pirtij. Malkas krāsnis piemērotas arī priekštelpas sasildīšanai, tādēļ arī tiem cilvēkiem, kas tur atradīsies, būs patīkama gaisotne. Ja plānojat izveidot “melno” pirti, piemērotākais krāsns apdares variants būs īpašais ziepjakmens, jo tas ātri uzsilst un lēni atdod siltumu, tādēļ telpas sienas pakāpeniski nožūs. Ierīkotās krāsnis un to lielās durvis jātīra samērā bieži, bet tas noteikti neprasīs daudz laika. Modernās somu krāsnis rada maigu garu telpā un palīdz maksimāli relaksēties pēc garas darba nedēļas, tādēļ došanās uz pirti vienmēr radīs patīkamas emocijas.

Klasiskas plītis mājokļa sildīšanai

Plītis var izmantot vairākiem nolūkiem, turklāt būtiski atšķiras to sniegtā siltumatdeve un visi citi parametri, tādēļ uzmanīgi izpētiet katru no piedāvātajiem variantiem. Plītis ar cepeškrāsni ir ideāls risinājums mazām telpām, jo Jūs iegūstat iekārtu, kas veic vairākas funkcijas. Pavisam vienkārši sasniegt vajadzīgās istabas temperatūras atzīmi var izmantojot plītis ar 2 pievienotām cukām, jo tad var sildīt nelielo kurtuvi un arī cepeškrāsni. Vienkāršāk sakot, plītis ražotas ar ļoti lielu rūpību un izvēloties pašus novērtētākos izejmateriālus, tāpēc tās ilgi kalpos un dos iespēju baudīt pasakainu ēdienu arī ikdienā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *