Mēbeļu izgatavotājs no Latvijas, kas piedāvā ar krēslu un galdu tirdzniecību, kā arī nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – dizainakresli.lv palīdzēs jums atrast to, ko meklējat, jo šī ražotāja mēbeles apvieno sevī smalkumu un izturīgumu – tā ir labākā kombinācija! Liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli ir ļoti viegli, turklāt to dizains ir veidots tā, lai tos būtu ļoti kompakti salikt vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te būs pieskaņoti viens otram, tādējādi veidojot ekselentu kombināciju, kas nepaliks nepamanīts stila gardēžu acīm.

Ja jums nepieciešams iznomāt galdus, dizainakresli.lv piedāvā dažus labus variantus, ko noteikti ir vērts apskatīt. Ja paredzēts iespaidīgs notikums ar sēdēšanu pie klātiem galdiem, tad vislabākā izvēle būs galda modelis “Arthur”, kas ir liels un stabils, taču tajā pašā laikā nav smags. Ja plānojat neformālu pasākumu vai korporatīvo ballīti, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums varētu būt pa prātam modelis “Moriss”, kas pieejams gan melnā, gan gaišā krāsā.

Ja galdi vairāk asociējas ar mielastu, tad krēslu un mēbeļu noma pasākumiem ir aktuāla arī gadījumā, ja svinību vietā paredzēta apmainīšanās ar zināšanām, proti, konference. Un te nu patiesi būtu pirmajā vietā jāliek konferences apmeklētāju ērtības – ja vēlaties, lai dalībnieki konferencē paliek līdz beigām, nodrošiniet viņiem krēslus, kuros ir ērti sēdēt!

Dizainakresli.lv piedāvā sešu veidu krēslu nomu, tāpēc te ir no kā izvēlēties. Būtiska šo krēslu priekšrocība ir gudrais dizains, kas nodrošina gan to, ka šie krēsli ir viegli paceļami, bet arī to, ka tos ļoti kompakti var salikt vienu uz otra, lai varētu pārvietot.

Kolekcijā Flow ir 250 krēslu, tāpēc dizainakresli.lv spēj nodrošināt krēslu piegādi pat ļoti lielam pasākumam.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet par to labāk konsultēties ar pieredzējušiem profesioāļiem nomas jautājumos. Ja ārā gaidāmi  jebkāda veida nokrišņi vai liels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam vajadzētu nodrošināt vietu, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks solās būt labs, tik un tā pasākuma norises vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko nebūs ērti staipīt līdzi un ko nebūs estētiski atstāt uz  krēsla atzveltnes. Ja šīs nianses jums šķiet nesvarīgas, atkārtojiet vecum veco likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *