Cik muļķīgi un lieki būtu katru reizi pirkt lietas, kas mums nepieciešamas vien dažas reizes! Pēc tam tās tikai maisītos un ļoti iespējams, ka pēc kāda laika mums tik un tā sagribētos kaut ko citu. Tādi mēs, cilvēki, esam, un tāpēc dažādi nomas pakalpojumi ir pieejami visur, kur patērētāji. Taču ne vienmēr vēlme kaut ko nomāt ir vienkārši kaprīze – piemēram, mēbeļu noma ir apsveicami pragmātisks un gudrs lēmums, jo vienas un tās pašas mēbeles var kalpot neskaitāmos pasākumos.

Pirmkārt, mēbeļu noma ir izdevīga, jo tā ļauj mainīt galdus un krēslus, pielāgojot tos katram pasākumam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešami 200 vienkārši krēsli konferencei vai smalkāki krēsli, kas piestāv banketa galdiem – mēbeļu noma palīdzēs to nokārtot!

Otrkārt, ja īrējat galdus vai krēslus, jums nav jāuztraucas kur tās mēbeles paliks pēc pasākuma beigām. Lai arī krēsli ir ergonomiski sakraujami viens uz otra, tie tik un tā aizņem ļoti daudz vietas, nemaz nerunājot par galdiem!

Treškārt, mēbeļu noma – tā nav vienkārši galdu noma kāzām vai krēslu noma pasākumiem, te ir daudz plašāks piedāvājumu klāsts.

Piemēram, ja organizējat pasākumu sezonas drēgnajā laikā, vai esat izplānojuši, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te noderīga būs garderobes noma, jo par viesu ērtībām ir jādomā no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs patīkami, ja apmeklētājiem būs jādodas pie mielasta galda ar virsdrēbēm vai lietussargu rokā!

Īrei parasti tiek piedāvāti gan garderobes statīvi, kur iespējams sakārt pat līdz 600 mēteļiem, gan garderobes numuriņi un arī garderobists, kas pasākuma diena dežūrēs garderobē. Numuriņi un garderobists ir vajadzīgi ne tikai tāpēc, ka jūs baidāties no mēteļu nozagšanas – nē, tie galvenokārt palīdz organizēt ļaužu plūsmu, kas ir īpaši svarīgi lielos pasākumos ziemas sezonā.

Vasarā var izlīdzēties vienkārši ar garderobes statīva nomu, jo garderobistam visticamākais darba īsti nebūtu, taču pavisam no statīva atteikties nevajadzētu, jo pasākuma apmeklētājiem tik un tā mēdz būt līdzi kādas lietas, kas traucētu izbaudīt pasākumu vai maisītos pa kājām gan pašiem, gan citiem apmkelētājiem.

Mēbeļu noma – tas nav tikai galds, ko atved un pēc tam arī savāc kādi bezpersoniski darbinieki, tas ir pakalpojums, kas atvieglo jūsu ikdienu un gādā par jūsu sirdsmieru. Lūdzu, neaizmirstiet to!

 

 

 

 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *