Patēriņa kredīti dažādu izdevumu segšanai ir viens no izplatītākajiem kredītu veidiem visā pasaulē. Visbiežāk patēriņa kredīts tiek ņemts brīžos, kad rodas neparedzēti izdevumi, piemēram, saplīsis auto vai nepieciešams norēķināties par kādiem medicīnas pakalpojumiem, vai, piemēram, mājoklī ir nepieciešams veikts steidzamus remontdarbus. Ne tikai bankas piedāvā dažāda veida ilgtermiņa aizdevumus, bet arī dažādi aizdevēji ar interneta starpniecību. Pamatojoties uz salīdzinoši nesen pieņemto Eiropas Datu Aizsardzības Regulu, lai interneta vidē apstiprinats līgums stātos spēkā un būtu juridiski derīgs, ir nepieciešams to parakstīt ar e-parakstu. Šāda veida aizdevumu ir iespējams saņemt par summu līdz pat desmit tūkstošiem eiro un iespēja to atmaksāt ir sešu gadu laikā. Uzzini vairāk te!

PĀRIS TŪKSTOŠU EIRO KREDĪTS DAŽU MINŪŠU LAIKĀ.
Maldīgi ir uzskatīt, ka ilgtermiņa aizdevums ir sliktākais, kas ar cilvēku var notikt, ja ir runa par kredītsaistībām, turklāt, jebkurš aizdevējs būs priecīgs, ja aizdevuma summu būs iespējams atmaksāt ātrāk. Patēriņa aizdevumam minimālā summa ir noteikta 500 eiro. Šāda apmēra aizdevumu klient parasti ir spējīgi atmaksāt ātrāk, turklāt, dažu mēnešu laikā. Ilgtermiņa aizdevumi ir pieejami saņemšanai līdz pat 6 gadiem un par summu līdz 10 tūkstošiem eiro, kas, veicot aprēķinus, nozīmē, ka mēnesī jāatmaksā vidēji 180 eiro. Protams, tiek piemērots arī procentu maksājums, kas ir cena aizdevuma ņemšanai. Procentu apmērs var svārstīties no deviņiem līdz trīsdesmit pieiem procentiem, atkarībā no aizdevuma summas.

KAS JĀDARA, LAI SAŅEMTU ILGTERMIŅA AIZDEVUMU INTERNETĀ?
Lai saņemtu aizdevumu ir jāveic dažas vienkāršas darbības, kas ir izdarāmas gan internetā, gan aizdevēja birojā klātienē. Dažāda veida aizdevumus, kas pieejami internetā, Latvijā izsniedz tikai tām personām, kuras ir sasniegušas 21 gada vecumu un ir derīgs personu apliecinošs dokuments un konts kādā no Latvijas bankām. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts, aptuveni, stundas laikā un ziņa tiks nosūtīta uz pieteicēja e-pastu un mobilo tālruni. Lai saņemtu patēriņa kredītu pie kreditora, kas nav sevi definējis kā banku, nav nepiecešama ķīla, kas ir laba ziņa daudziem, kuriem ir interese saņemt patēriņa kredītu bez lieka riska.

Kredīti ir normāla prakse gan juridisko, gan fizisko personu vidū dažādu lielāku pirkumu vai ieguldījumu veikšanai. Patēriņa jeb ilgtermiņa kredīts ir lieliska iespēja ikvienam segt pēkšņi radušos izdevumus un realizēt sen nepieciešamu pirkumu iegādi. Pieteikumu nosūtīšana internetā ir ļoti vienkārša un ātra, turklāt, to var izdarīt gan nakts stundās, gan brīvdienās. Lai arī tiek piemērots neliels uzcenojuma procents, neatkarīgi no tā ilgtermiņā vienalga ir izdevīgāk maksāt mēneša maksājumu, nekā uzreiz atrast salīdzinoši lielu naudas summu pirkuma veikšanai.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *