Konditoreja ir tiešām lieliska vieta, kurā varat satikties ar tuvākajiem draugiem un nogaršot dažāda veida uzkodas mierīgā gaisotnē. Konditorejas izstrādājumi vienmēr ir svaigi un gardi, jo izmantotas pašas labākās sastāvdaļas. Konditorejas Rīgā piedāvā arī jaunas receptes, tādēļ patīkami pārsteigti būs ne vien Jūsu ciemiņi, bet arī Jūs pats. Patiesībā tortes pēc pasūtījuma vienmēr uzlabo atmosfēru katrās svinībās, tāpēc droši izmantojiet šo iespēju un apvienojiet mīļākās garšas nianses! Ar konditorejas palīdzību var tikt rīkoti dažāda apmēra banketi, tādēļ nebūs jāuztraucas par ēdināšanu, jo visu palīdzēs izdarīt tiešām pieredzējuši darbinieki.

Personalizētas tortes Jūsu svētkiem

Tortes uz individuālu pasūtījumu tiek radītas tieši tā, kā to vēlas klients, līdz ar to varat ļaut pilnīgu vaļu savai fantāzijai un radīt nebijušus noformējumus! Pasūtīt kūku nav nemaz tik sarežģīti, pietam pieredzes bagāti konditori spēs ieteikt, kas vislabāk piemērots konkrētajā situācijā. Tortes pēc Jūsu pasūtījuma Rīgā tiek piegādātas uz konkrēto adresi, tāpēc nebūs jādomā par lielas tortes transportēšanu u.c. grūtībām. Ja gadījumā rodas tāds jautājums, kur šoreiz pasūtīt garšīgu kliņģeri, tad atbilde ir pavisam vienkārša – dodieties uz konditoreju un izraugieties gardāko piedāvājumu! Visi individuālie pasūtījumi rosina ļoti patīkamas emocijas, turklāt pats klients ir drošs, ka ietvertās izejvielas viņam tiešām garšos un sniegs kāroto rezultātu.

Banketu rīkošana jebkurā vietā

Galdu klāšana allaž ir laikietilpīgs process, tādēļ par Jūsu svētku norisi var parūpēties arī konditorejas komanda! Izbraukuma banketi jāplāno līdz sīkākajai niansei, lai ēdiena izvēle, piegādes norise utt. nesagādātu problēmas. Paraugos banketu ēdienkarte sevī ietver visdažādākos izvēles variantus, tādēļ varat atlasīt tos, kas Jums šķiet vispiemērotākie. Ēdienkartē redzamās uzkodas banketiem ir elegantas un tajā pat laikā pavisam vienkāršas, tāpēc tās ir viegli pielāgot dažādām dzīves situācijām. Galdu klāšana izbraukumā pieejama arī gadījumos, kad plānota pavisam neformāla un vienkārša atpūta dabā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *