Patiesībā cilvēki saviem  atpūtas ceļojumiem meklē dažādas lētas aviobiļetes. Lēti lidojumi viennozīmīgi garantē atšķirīgus bonusus pasažieriem, kas nozīmē arī manāmu naudas ietaupīšanu. Aviobiļetes no Turkish Airlines savureiz iegādājušies vai aplūkojuši ir daudzi, jo galamērķu izvēle ir tiešām prātam neaptverama un bagātīga. Svarīgākais, ar ko viennozīmīgi lepojas lidsabiedrības pārstāvji, ir nemainīgs komforts ikvienā lidojumā. Turkish Airlines bagāža drīkst būt līdz 30 kg smaga, tādēļ reāli iespējams paņemt sev līdzi tiešām daudz. Pastiprināta vērība jāveltī tam, ka lidmašīnas salonā drīkst ņemt 1 bagāžas noteikto vienību līdz 8 kg, bet atsevišķajā biznesa klasē konkrētais limits ir 2 vienības. Ja patiešām vēlaties, lai lidojumi uz Ameriku būtu patīkami, nevis nogurdinoši, pilnīgi noteikti jāizvēlas lielākais komforts.

Izdevīgas cenas Aeroflot lidojumiem

Ja gadījumā interesē izdevīgas aviobiļetes uz ASV, sākumā jāaplūko Aeroflot piedāvātās aviobiļetes. Dažāda veida akcijas bez šaubām iepriecina visus cilvēkus, tāda iemesla dēļ onkrētā aviokompānija tādas ik pa laikam arī izveido. Aeroflot reisos tieši rokas bagāža noteikti nedrīkst pārsniegt 10 kg, kā arī tai pilnībā jāatbilst izmēriem. Konkrēti nododamās bagāžas izvēlēšanās gadījumā jārēķinās ar to, ka Jūs nevarēsiet pārsniegt 23 kg norādi. Konkrētos gadījumos, kad tiešām vēlaties pārvadāt arī savas slēpes, īpašu snovborda dēli utt., iespējams iztērēt bezmaksas vienību arī šāda veida nestandarta bagāžai, papildus interesējošo informāciju var atrast mājaslapā http://avio.lv/ .

Lufthansa plašais lidojumu klāsts

Vēl kāda diezgan populāra opcija ir dažādi Lufthansa kompānijas lidojumi, tieši tādēļ ir vērts tos rūpīgi iepazīt. Piedāvātie lidojumi no Rīgas uz Dublinu ir visai regulāri, jo cilvēki izvēlas šādu galamērķi lielā daļā gadījumu. Jums viennozīmīgi jāzina, ka visas aviobiļetes uz Dublinu ir iespējams iegūt atrodoties savās mājās, jo viss tiek nodrošināts internetā. Lufthansa lidojumos noteiktā bagāža salonā ir atļauta līdz 8 kg, neaizmirstot arī par maksimālajiem izmēriem. Bet ikvienam ir atļauta arī mazāka izmēra bagāžas vienība, ko līdzi ir iespējams ņemt bez maksas. Lai varētu nodot arī reģistrējamo bagāžu, Jums būs jāspēj iekļauties 23 kg.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *